26 milyon euroluk golcü Kamer-Çıplak formayı ruba mi? Stefan Kuntz şişman çabalama sarf ediyor

Şenol Güneş’in ayrılığı sonrasında A Milli Topluluk’ın başına geçen beceri yönetmen Stefan Kuntz, serencam maçlarda gösterilen performansların peşi sıra eleştiri oklarının hedefindeki âdem olmuştu. Alman çalıştırıcının tepkilere kulağını tıkadığı ve takımını zahir geliştirebileceğine odaklandığı belirtildi.

İNGİLTERE MİLLİ TAKIMINA SEÇİLEMEDİ

Burak Yılmaz’ın A Milli Bando’ı bırakmasının peşi sıra santrfor bölgesinde yaşanan problemi fasletmek talip Stefan Kuntz, kolları sıvadı. Gözlemlerini sürdüren tecrübeli çalıştırıcının gündemine serencam olarak Rhian Brewster geldi. Annesi Kıbrıs Türk’ü olan ve İngiltere Milli Takımı’na seçilmeyen 22 yaşındaki futbolcunun Barbados’u da seçmeyeceğini düşünen Kuntz, canlı oyuncuyu A Milli Topluluk’a yemlemek için harekete geçti.

MAÇINI İZLEDİ, İKNA ETMEYE ÇALIŞIYOR

Sheffield United – Blackpool maçını izleme etmeye revan Kuntz’un santrfor oyuncusu ile bire bir mülakat yaparak A Milli Bando amacıyla ikna etmeye çalışacağı anlatım edildi.

26 MİLYON EUROYA NAKIL OLDU

İngiltere Premier Öbek devleri Chelsea ve Liverpool’un zir yaş gruplarında şekil giyen Brewster, 2020/21 sezonu yaz para aktarimi döneminde 26 milyon euroluk tıpkı bonservis bedeliyle Sheffield United’ın yolunu tutmuştu.

15 RESMİ MAÇTA 1 GOL ATTI

Bu mevsim Sheffield United formasıyla 15 resmi maça çıkan Brewster, 1 gol, 1 asistlik benzeri takat sınırı sergiledi. İngiltere U-21 Takımı’nın da formasını 16 maçta terleten Rhian Brewster, 1 gol kaydetti.

Share: