40 kişilik Delicesine timinin Hülya ablası duraç tanımaz sürücülere koku aldırmıyor

– 40 yabanlık Şahin timinin Rüya ablası duraç tanımaz sürücülere zaman aldırmıyor

Turizm kenti Antalya’nın ilk ve biricik avrat şahini teftiş üzere yollarda

22 almanak avrat polis güçleri memuru Hülya Köseoğlu:

” Ecnebi misafirlerimiz hayran kalarak benimle ışık çektirmek istiyor”

” Kimi Vakit ‘ablamızdan ukubet aşındırmak ne kadar domuzuna’ diyerek nükte yapanlar bile var”

” Zaman Zaman sürücülerimiz ceza yazacağımız antlaşma ‘Abla bizi görmesen peki mu’ diyorlar”

ANTALYA – Turizm kenti Antalya’nın geçmiş ve tek eş şahini polis memuru Hayal Köseoğlu, erinçli ve tehlikesiz benzeri şehir trafiği için geceleyin ve güneş fark etmeksizin yollarda denetime çıkıyor. Kullandığı devasa motosikleti ile birlikte bir nice mecburi görevin üstesinden gelen Köseoğlu, adeta erkek faaliyet arkadaşlarına taş çıkartıyor.

Antalya Inanma Müdürlüğü Gidiş Geliş Aplikasyon ve Denetleme Yazıhane Müdürlüğüne kapalı 40 şahsiyet şahin ekibinin evvel ve tek eş polisi olan Hülya Köseoğlu, mesaisinin mehabetli tıpkısı kısmını motosiklet üzerinde geçiriyor. Polislik mesleğine 2001 yılında İstanbul’da Yunus polisi adına başlayan 2 çocuk annesi Köseoğlu, fahri yerine yeğleme ettiği ve müdürlerinin de uygun görmesi ile turizm kenti Antalya’nın önce ve yegâne karı şahini aldı. Köseoğlu kullandığı devasa motosikleti ile dahi birçok mecburi görevin üstesinden gelerek adeta eş say arkadaşlarına taş çıkartıyor. Mevrut ihbarlar sonrasında hızlı bire bir şekilde görüngü yerine ulaşan Köseoğlu, vatandaşlar ve kadro arkadaşları yoluyla dahi taktir görerek adeta hemcinslerini kıskandırıyor. Köseoğlu’nun sunma kesif yaptığı işlerden tıpkısı tanesi üstelik turizm kenti Antalya’de erinçli ve güvenli tıpkısı şehir trafiği için yollarda denetleme yapıyor olması.

Memleketinin biricik avrat şahini oldu

22 almanak polis memuru Hülya Köseoğlu, “İlk görevime 2001 yılında İstanbul’da Yunus polisi adına başladım. Bu 22 yılı öz saygı ve gururla tamamladım. sabah akşam görevime hazırım. Trafiğimizin erinç ve düzeni için çalışmaya bitmeme ediyoruz” dedi. Memleketinde görev yaptığı üzere kendisini ak yazılı hissettiğini belirten Köseoğlu, “İstanbul’dan bilahare Antalya’ya geldim. Bilahare Şırnak, Burdur son namına tekrar memleketime geldim. Birçok şubede fariza aldım. İnsanın görevini istekle yapması çok sunturlu bire bir özdek. 3 çıngı valimin ve inanma müdürümün özel kalemlerinde görev aldım. Kendimi seçme antlaşma sahada henüz mutlu hissettim” sözlerine saha verdi.

Severek istediği görevini gururla sürdürüyor

Antalya’nın tek karı şahini olmasını değerlendiren Köseoğlu, “Bu değer ve hava donör. Kendim haddinden fazla istedim, görevimi seviyorum. 2 sene ilk ben kendim çalışabileceğimi söyledim. Müdürlerim beni kırmadı. Aynı süre araçlarda çalıştım, daha sonra ise eğitimlerini alarak şahinlerde çalışmaya başladım. İlk başlarda mümkün mi olamaz kabilinden kararsızlık oldu. Salim olsun komiserlerim ve müdürlerim çeşni haddinden fazla yardımcı oldu. Komiserim Yusuf Uzun’un dahi çok desteğini gördüm. Müdürlerimin güveni ile yola çıktım. Hatasız, kusursuz olarak birlikte görevimi sürdürüyorum. Lacerem sair arkadaşlarım fariza başında ise ben bile aynısını yapıyorum” dedi.

Olaylara sunu çabuk o ulaşıyor

Motor kullanmanın hasbilik esasına dair olduğunu belirten Köseoğlu, “Neticede sıcağı ve soğuğu çekiyoruz. Vabeste alanımız yok. Trafikte hamam ayrımsız iletişimimiz var. Sakinleşmek lazım. Tığ olaylara sunma aceleci gidiyoruz. Nısfınnehar 14.00’de görevimize başlarız. Antalya trafiği üzere haddinden fazla çalışıyoruz. Antalya bizim için aşağı bir İstanbul oldu. 12 saat fariza yapıyoruz. Kazalardan tutun birçok göreve gidiyoruz. İnsanlarımız telaşlı oluyor, sunma güdük surede trafikteki sorunu çözüyoruz” dedi.

En çokça kahir ise dikkatsiz sürücüler

Sürücülerin kadın olmasından hava sıkça kendisini tebrik kartı ettiklerini tamlayan Köseoğlu, “Yabancı misafirlerimiz hayran kalarak benimle fotoğraf çektirmek istiyor. giderek kaza ve risk altındayız, anbean karşımıza reviş halinde bire bir öz çıkabilir. Ama hamd olsun arkadaşlarımız o büyüklüğünde domuzuna yetiştirilmiş ki hepsi haddinden fazla anlaklı insanlar. Şoförlerimizin çok dalgın olduğunu görüyorum. Bir olaya giderken yolu açmakta gravite yaşıyoruz. Bazıları doğrudan yardımcı oluyor. Sürücülerden ricam lütfen el telefonu kullanmayın” açıklamasına düzlük verdi.

“Arada Bir ablamızdan ukubet aşındırmak hangi kadar iyicene diyerek espri yapanlar bile var”

Köseoğlu konuşmasını şöyle tamamladı: “Ara Sıra sürücülerimiz ukubet yazacağımız ant ‘Abla bizi görmesen olur mu’ diyorlar. Böyle tıpkı öz yok. Herhangi Bir şeyimiz şeffaftır. Kuralla uyarlım kimse sıkıntı yaşamasın. bazen kadınız ikna ederin mücadelesine girenler var. Ben hele çocuklara kıyamıyorum. Cesim değil onlar ceza yesin, amma tıpkısı elan hata yapmasınlar. Gidecek olan ayrımsız kask parası olsun, amma hayatları gitmesin. Inanma kemerini çoban taktı, geçici takmadı tek önemi namevcut. İnsanlar camlardan fırlıyor, ölümle sonuçlanıyor. Hatun olduğum üzere vatandaşlarımız daha bir iki itiraz ediyor. Bazı Bazı ablamızdan ukubet aşındırmak ne kadar sunturlu diye niteleyerek espri yapanlar da var. Benim yegâne zorlandığım bahis ispirto düzlük şahıslardır. O ahit de elhak çabucak ekip arkadaşlarım yardıma koşuyorlar.

Share: