AK Parti Muş İl Teşkilatına “Türkiye Yüzyılı” temalı eğitim bilimi verildi

Muş’ta. DOĞRU Parti Umumi Format AR-GE ve Eğitim Başkanlığınca Teşkilat Akademisi eğitimleri kapsamında “Türkiye Yüzyılı” temalı yetişek programı düzenlendi.

Öğretmen evi konferans salonunda sunulan eğitime, AK Parti Muş İl Teşkilatı üyeleri, AK Parti İl Başkanı İbrahim Cebbar ve AK Fırka kaymakamlık başkanları katıldı.

Eğitimin peşi sıra Türk Harb-İş Sendikası Umumi Başkan Danışmanı Tarkan Ensesi Kalın, AA muhabirine, Kurum Eğitimleri Türkiye Yüzyılı mottosuyla Türkiye’nin gelişigüzel şehrinde eğitimlerin yapılacağını ve zaman 34 ilde eğitimlerin başladığını söyledi.

Bu kapsamda 93 bin düzenleme mensubunun terbiye göreceğini tabir eden Varlıklı, şöyle konuştu:

“Buradaki asıl yaklaşım, Türkiye Yüzyılı’nın felsefesini ve içeriğini teşkilat mensuplarıyla paylaşıyoruz. Türkiye’nin gelecek vizyonunda nelerin olduğunu, yeni bir yüzyıla girerken buradaki anne fikri, esas felsefesini anlatmaya çalışıyoruz. Türkiye, dünyada majör bire bir yere geldi. Ekonomide, üretimde, defans sanayide, dijital dünyada ve temas alanda Türkiye’nin hedefleri var. Bu konuları kurum mensuplarıyla paylaşıyoruz. Türkiye kâin durumuyla bile dünyanın yetişkin ülkesi olma uğrunda hızlı adımlarla ilerliyor. Bu az buçuk daha hızlanacak. Türkiye hem kendini yüzyıla hazırlıyor hem bile hazırlanan kullanılmamış cümle zarfında kendine muhteşem yer kapmaya çalışıyor.”

DOĞRU Öğür İl Başkanı İbrahim Avcı ise 2023 seçimlerine giderken kendilerini sahaya çıkmaya hazır hale haberdar etmek, motivasyonu ve heyecanı çoğaltmak amacıyla bir arada olduklarını belirtti.

YANLIŞSIZ Partinin tek antlaşma milletinden uzaklaşan, milletiyle seçimden seçime gelişigüzel olan tıpkısı fırka olmadığını tabir fail Orion, “Kurulduğu günden bugüne bütün milletiyle halk ele, dal kolalama yürüdü, yürümeye devam ediyor. 2023 seçimlerine gittiğimiz bu süreçte dahi milletimizle beraber olmaya bitmeme ediyoruz. Geçtiğimiz hafta tekmil ilçelerimizle bu arada gerçekleştirdiğimiz site buluşmaları programının ardından Sayın Cumhurbaşkanımızın Türkiye Yüzyılı programı, bugün de düzenleme akademisi eğitimimizle durmadan, yorulmadan yolumuza devam ediyoruz.” diye niteleyerek konuştu.

Programda, eski DOĞRU Parti Afyonkarahisar Mebus Halil Ürün ve DOĞRU Tümen Disiplin Müesses Üyesi Dr. Mehmet Solgun lokma yaptı.

Share: