AK Parti Takım Başkanvekili Bülent Turan Keşan’da konuştu Açıklaması

YANLIŞSIZ Fırka Kadro Başkanvekili Bülent Turan, “Altıyı düzeltilmiş ediyorum, o masanın benzeri ayağı yedi HDP’dir, sekiz FETÖ’dür. Tümce biliyor ki o masa kazandığında bildirme haddinden fazla sevinecek olan tıpkısı PKK’nın uzantısı siyasilerdir, iki FETÖ’cülerdir.” dedi.

Turan, Essah Sesler Konuşma ve Oyun Salonu’nda, Keşan Belediyesi Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun sunumuyla gerçekleşen “41 Ayın Hesabını Veriyoruz” toplantısında, istem belediyeciliğini önemsediklerini söyledi.

Yollar, köprüler yapmanın yanı sıra içtenlikle gönüle defa yapmanın nadir olduğunu tamlayan Turan, YANLIŞSIZ Öğür’nin halkın derdini sarrafiye tacı yaptığını tabir etti.

Türkiye’nin DOĞRU Fırka’ye 20 sene oy verdiğini anlatan Turan, şunları kaydetti:

“O yüzden diyorum Keşan değişmeyen verecek, DOĞRU Parti Teşkilatları karar verecek. Halk İttifakıyla beraber 2023’te yola bitmeme mı edeceğiz, altılı masa kabilinden kavisli oluşumlara imkan mı vereceğiz? Altıyı revize ediyorum, o masanın tıpkı ayağı yedi HDP’dir, sekiz FETÖ’dür. Sistem biliyor ki o masa kazandığında en haddinden fazla sevinecek olan tıpkı PKK’nın uzantısı siyasilerdir, iki FETÖ’cülerdir. Dolaşma sayıyorlar iktidara gelseler birlikte rahatlasak, iktidara gelseler üstelik reddetme olsak, iktidara gelseler de mahcubiyetimiz bitse diye niteleyerek yakarış ediyorlar.

Görmüyor musunuz? Bak ego milletvekiliyim, izleme ediyorum. Şu zaman Demirtaş’ı HDP’den haddinden fazla CHP görüşme etti. Demirtaş’ın cezaevindeki ziyaretlerine bakın HDP vekillerinden artık CHP görüşme etmiş. O yüzden söylüyorum kararı biz vereceğiz. evet bu kavisli adamlara bu millete geçersizlik yaparsak imkan vereceğiz evet da 20 yıldan beri olduğu üzere yolumuza bitmeme edeceğiz.”

Turan, altılı ganyan masanın Türkiye’ye tıpkısı faydasının olmadığını dile getirdi.

CHP Genel Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nun özlük partililerine büyük ayrımsız heyecanla “Yanımda mısınız, değil misiniz?” çağrısında bulunduğuna belen fail Turan, “Aday olma ihtimali azaldıkça, toplumda eşit bulmadıkça, altılı ganyan masada izin almadıkça gerilmeye başladı, saçmalamaya başladı. Bire Bir adam özlük ekibi, öz partisine ‘Yanımda mısın?’ der mi Cenabıhak aşkına.” ifadesini kullandı.

Konuşmaların ardından muvaffakiyetli uray yöneticilerine bağış verildi.

Toplantıya, AK Fırka Edirne İl Başkanı Sarih İba, YANLIŞSIZ Tümen Çanakkale İl Başkanı Naim Çalma, DÜRÜST Tümen Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, MHP İlçe Başkanı Adnan İnan, belediye çalışanları ve partililer katıldı.Share: