Aydın yöntem haberi: Başbuğ Vekili Işıklı’dan esnaf ziyareti

Van’ın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Komutan Vekili İhsan Emre Vazıh, esnafı ziyaret ederek sıkıntılarını dinledi.

İpekyolu Kaymakamı ve Uray Başkan Vekili İhsan Emre Işıklı, mahalle ziyaretlerinin yanı sıra kaymakamlık merkezinde mevcut esnafla birlikte sık sık benzeri araya gelerek, dilek ve önerileri yerinde dinlemeye devam ediyor.

İlçenin genişlik tehlikeli sokaklarından biri olan Danışma Sokağı’na her an esnafı ziyaret fail Komutan Vekili Vazıh, esnafın sıkıntılarını dinledi. Vatandaşların erinç ve güvenliğini düşündükleri üzere esnafın da sıkıntılarına çözüm yolları aradıklarını kaydeden Görgülü, “Elimizden geldiğince pir amal yaparak halkımızın memnuniyetini kazanmaya çalışıyoruz. Bu sene ilçemize ayar katacak spor merkezleri, kıyı bandı, atletizm pisti ve evlendirme sarayı kadar bir nice projemizi yılsonuna akla yatkın hemşehrilerimizin hizmetine açmayı planlıyoruz. Bunun beraberinde altyapı ve bakir kat açılış çalışmalarımız ağır ayrımsız şekilde devam ediyor. Bu çerçevede ilçemize 45 kilometrelik bakir kere güzergahı kazandırdık. 100 bin metrekare asfalt çalışması yaptık. İlçe merkezindeki bir nice cadde ve sokağımızda kat restorasyon ve tamir çalışmaları yürüttük. Bu icraat sezon sonuna kadar devam edecek. Kaymakamlık ve belediye adına hemşehrilerimizin huzuru için faaliyetlerimize bitmeme edeceğiz” dedi.

Konferans Sokağı esnafı dahi yapılan çalışmalardan dünya Kaymakam ve Şehremaneti Komutan Vekili Işıklı’a teşekkürlerini ilettiler. – VAN

Share: