Bakanlar ile görüşmüştü! Gıyap Şener’in İsmailağa cemaatinden kovulduğu belirlendi

Hak Bakanı Bekir Bozdağ ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile fotoğrafları yayınlanan, İsmailağa cemaati namına ziyaretler yaptığını belirten Fakirlik Şener’in, 2015 yılında İsmailağa cemaatinden kovulduğu ortaya daha çok. bahis konusu kovulma kararı Şener’e, mukayyet ve videolu olarak İsmailağa Cemaati’nin ölüm eden Şeyhi Mahmut Ustaosmanoğlu’nun talimatı ile Sakarya’bile iletilmiş.

2015 YILINDA KOVULMUŞ

Özellikle Nazır ziyaretinde öne sâdır kişi olan Fakirlik Şener’in kovulması, maddesel ve manevi zararlara uğratması zımnında hususi yıldız bilimi vasıtasıyla aday adına yüzüne, Sakarya ve Adapazarı bölgesinde tekmil dergahlara şahsen beyanat edilmiş. Hasan Kılıç’ın başında bulunduğu İsmailağa Büyük Heyeti, Adapazarı’na her an cemaatin encam gelenlerinin üstelik hazır bulunduğu, canlı bire bir ortamda bu kişinin Mahmut Koca yoluyla azledildiği ve Balaban Gök Bilimi vasıtasıyla da o azlin deklarasyon edildiği imzalı belgeyi tüm cemaate bildirimde bulunarak, şahısın faaliyetlerine sonuç bırakılmış. Toplamda 9 kişinin oluşturduğu Şişman Yıldız Bilimi eliyle Gıyap Şener isimli kişinin bakanlık görevinden alınmasına ilgili Şanlı Polat Öğretmen tarafından cemaate şişko namına Sakarya’üstelik 2015 Mayıs ayında bildirilmiş.

ADNAN OKTAR VURGUSU

Bakanlık ziyaretinde özen calip ayrımsız diğer adam ise, uzlaştırıcı adına vekillikten kovulan ve vahim toplamaya çalışan Şener’e randevu alarak kez açmaya çalışan Mehmet Talu ismi. Talu’nun Türkiye’nin detaylı süre gündeminde düz düzlük ve tutuklanarak cezaevine konulan, Mehdi olduğunu sav fail Adnan Oktar ile berenarı hasis oldukları biliniyor.

BAKANLARLA RESİM PAYLAŞARAK TEMA VERMEYE ÇALIŞIYOR

Fakirlik Şener, İstanbul Beykoz İlçesinde mevcut Olgun Derneği vasıtasıyla yeniden kabul görmesi ile Hoca adına alelhusus sosyal medya hesapları üzerinden öğüt vermeye başlıyor. Mavera yandan Şener’in Şii Ayetullahlar ile Irak’ta toplantılara karışmak aracılığıyla İsmailağa Cemaatine uymazlık verdiği sık sık ifade ediliyor.

Vekillikten kovulması sonrasında İsmailağa Cemaati yoluyla tamam kapılar yüzüne kapanan Şener, Cemaatin lideri Mahmut Kibar’nin vefatını vesile düşünülerek baştan pekleşmek amacıyla harekete geçtiğine müteveccih gelen bilgiler kâin. Bakan Bozdağ ve Aristokrat ile çekilen resimleri yalnız Fakirlik Şener vasıtasıyla sosyal medya Instagram hesabından paylaşarak kendisine inananlara benzeri kanaat kendisine güçlendiğine dair izlenim çalışması yerine nitelendiriliyor. Ancak,Gıyap Şener’in İsmailağa ile hiçbir irtibatı bulunmadığı, Ümraniye bölgesinde bakan kendisine görevli Mehmet Talu ile birlikte değişik tıpkısı tekstil üzere mi gelişigüzel dolaştığı elan netlik kazanmadı.

Köken: Serencam Havadis/ Kağan AmanShare: