BALIKESİR – Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Balıkesir’de ziyaretlerde bulundu

Tecim Bakanı Mehmet Muş, Balıkesir’de aynı saf ülfet gerçekleştirdi.

Kentteki programları kapsamında Balıkesir Ticaret Odasınca düzenlenen iş dünyasıyla müzakere toplantısına katılan Muş, daha sonradan Balıkesir Valiliği ve Büyükşehir Belediyesini ülfet etti.

Balıkesir Kombinasyon Uran Bölgesi’ndeki bire bir fabrikaya geçen Muş, işçilerle kemirmek yiyerek icraat üzerine hikmet aldı.

Muş, elan sonra Balıkesir Gümrük Müdürlüğü Hizmet Binası ile ambarlarını inceledi.

Balıkesir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini (BESOB) müzakere fail Muş, arkası sıra Abdülhamit Han Gelişim Merkezi’nde milletvekilleri, uray başkanları ve sedir üyeleriyle kuruluş toplantısı gerçekleştirdi.

Öte yandan programlarında Nazır Muş’a eşlik eden DOĞRU Tümen Genel Komutan Yardımcısı Dirimsel Kalem Erbabı, SELIM Parti Balıkesir İl Başkanlığını ülfet ederek partililerle bire bir araya geldi. Yazıcı, henüz sonra esnafı gezerek vatandaşlarla kardeş kardeş etti.

Programlara, YANLIŞSIZ Fırka Umumi Komutan Yardımcısı Sarih Uygur, DÜRÜST Fırka Denizli Milletvekili Delimsirek Canlılık, DOĞRU Tümen Balıkesir milletvekilleri Mustafa Canbey, Zor Subaşı, Adil Polat ve Pakize Mutlu Aydemir, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, DÜRÜST Öğür İl Başkanı Ekrem Başaran ile değişik ilgililer katıldı.

Share: