Baran Atacan’dan Eşine Alışılmadık Atıf!

12 Nisan 2008’üstelik evlenen Pınar Altuğ- Baran Atacan çifti, sosyal medyada sıkça gündeme geliyor.

Pınar Altuğ (47), sosyal medyayı enerjik kendisine kullanırken Yağmur Atacan (39) tafsilatlı aynı müddet Instagram’dan uzak durmuştu.

SOSYAL MEDYAYA HIZLI BİR GİRİŞ YAPTI

Geçtiğimiz günlerde duraç bozan Atacan, içtimai medyaya çabuk benzeri antre yaptı. art arda paylaşımlarda bulunan ünlü aktör, hele 14 yıllık eşi Pınar Altuğ ile yaptığı paylaşımlarla adından saraka ettirdi.

“DİRENEMİYORUM EGO YAŞLANACAĞIM”

Çarkıt aktör Yağmur Atacan paylaşımında şunları söyledi:

“Seçme sene ‘Yıllara vadi okuyor.’ Hangi yıllar len bu yıllar, elan çok direnemiyorum ego yaşlanacağım.”

YAĞMUR ATACAN KİMDİR?

Yağmur Atacan (d. 19 Mayıs 1983, Gaziantep), Türk aktör ve müzikçi.

Yugoslavya göçmeni ayrımsız ailenin çocuğu olan Yağmur Atacan, asker olan babasının tayinleri zımnında Gaziantep’te dünyaya geldi. Annesi diş hekimidir. İlkokulu Eskişehir’da okudu. Ortaöğretim eğitimini Üsküdar Anadolu Lisesi’nde tamamladı.Baran Atacan, ortaöğretim yıllarında ve 2002 yılında Canbaz isimli oyunda oynadığı “Bebeto” karakteriyle temsil sahnesinde düz aldı. İstanbul Üniversitesi Gökçe Yazın Fakültesi Felsefe Bölümündeki eğitimini bıraktı. Meslek hayatına sanatta uzluk eğitimi alarak devam etmektedir.

Ayrıca müzik yaşantısında heveskâr davulcu namına 2001, 2002, 2003, 2004, 2005 yıllarında Arkhé ve Hi-Jack gruplarında bulundu. 2006 yılında TRT televizyonunda “Ben İstersem” adlı programın sunuculuğunu yaptı.

2007 yılının Ilkgüz ayında Kaynak Altuğ ile nişanlandılar ve 12 Nisan 2008’de evlendiler. 27 Familya 2009 tarihinde eşi Bulak Altuğ ile Su adını verdikleri kızlarını kucaklarına aldılar. Ticaret hayatına atılmış ve mıntıka satmaktadır.

PINAR ALTUĞ KİMDİR?

2 Eylül 1974 doğumlu olan Bulak Altuğ, liseyi Saint Benoit Fransız Lisesi”nde bitirmiştir. 1994 senesinde ise Miss Turkey seçilmiştir. Füru Duymasın isimli diziyle maruf ve Türk halkının sevdiği ayrımsız adam haline mevrut Altuğ, mankenlik kariyerine henüz ortaöğretim ikinci sınıftayken başlamıştır. 17 yaşındayken babasını kaybetmiştir.

Liseden mezun olduktan bilahare ise İstanbul’birlikte İşletme bölümünü okumuştur. 21 yaşındayken ise “Miss Turkey” isimli yarışmada bir numara ergin ve adını duyurmaya başlamıştır.

Türkiye güzeli seçildikten sonra öğrenimini yarıda bırakan Kaynak Altuğ’un sunuculuk kariyeri 1995 senesinde magazin programları sunmasıyla başlamıştır. Temel çıkışını ise 2002 senesinde yayınlanan “Çocuklar Duymasın” isimli dizide canlandırdığı Meltem karakteriyle yapmıştır.

Dizi Türkiye’de izlenme rekorları kırmşıtır. 2005 senesine kadar birlikte yayınlanmaya devam etmiştir.

PINAR ALTUĞ’UN EŞİ KİM?

Meltem karakteriyle şöhreti yakalayan Kaynak Altuğ, nazik firmaların reklam yüzü üstelik olmuştur. 2008 senesinde Yağmur Atacan ile evlenen Altuğ’un yaptığı bu evlilik yaş farkı sebebiyle detaylı süre konuşulmuştu. Altuğ’un bu evlilikten Baran adında ayrımsız kızı bulunuyor.

Share: