Başkan Zolan Bozkurt’ta vatandaşlarla kucaklaştı

Denizli Büyükşehir Şehremini Osman Zolan, Bozkurt ilçesini mahalle mahalle gezerek vatandaşlarla kucaklaştı. Çocuklarla futbol oynayıp Denizli Büyükşehir Belediyesinin yatırımlarını üstelik inceleyici Başbuğ Zolan, 8 mahallede bir tane yegâne vatandaşların dertlerini dinledi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Bozkurt ilçesinin Sazköy, İnceler Tekkesi, İnceler, Cumalı, Çambaşı, Yenibağlar, Başçeşme ve Alikurt mahallelerini müzakere ederek vatandaşlarla buluştu. Başbuğ Osman Zolan’ın akşam geç saatlere büyüklüğünde süren Bozkurt kaymakamlık ziyaretine Büyükşehir Belediyesi Genel Yazman Yardımcısı Yüksek Aydın, Bili İşleri Dairesi Başkanı Nuriye Çevni, Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanı Naciye Kapukıran ve beraberindekiler eşlik etti. İlk olarak Sazköy Mahallesi’ni musahabe ederek vatandaşlarla kucaklaşan Komutan Zolan, burada Büyükşehir Belediyesinin hayata geçirdiği halı sahada çocuklarla ayrımsız süre ayak topu oynadı. Mülevven görüntülere hayalet olan programda Büyükşehir Belediyesinin bir süre önceki tamamladığı Çardak-Sazköy arası 5 km’lik asfalt yolu da inceleyen Komutan Zolan, daha sonra sırasıyla İnceler Tekkesi, İnceler, Cumalı, Çambaşı, Yenibağlar, Başçeşme ve Alikurt mahallelerinde vatandaşlarla buluştu, tek tek iştiyak teklif ve dertlerini dinledi.

“Taş konusunda taş koymaya devam ediyoruz”

Komutan Zolan uzun aynı süredir Denizli, Türkiye ve cümle dünyayı etkileyen salgından ufuk çokça stabil ayrımsız süreç yaşandığını hatırlatarak, çokça temenni etmesine karşın ziyaretlerde gecikmeler yaşandığını söyledi. Bu süreçte hakkın rahmetine kavuşanlara Allah’tan rahmet dileyen Komutan Zolan, Denizli Büyükşehir Belediyesi adına seçme şeye karşın Bozkurt ilçesi ile alay malay tam Denizli’ye bakım etmeye devam ettiklerini söyledi. Denizli’de nerede neye ihtiyaç varsa tek ayrım yapmadan gidermeye, taş üstüne taş koymaya devam ettiklerini vurgulayan Komutan Zolan, “Vatandaşlarımızdan almış olduğumuz emaneti henüz yukarı asmak üzere kesintisiz himmet sarfiyat ediyoruz. Allah’ım inşallah temas ve beraberlik içinde yolumuzu küşade etsin. Bozkurt’umuzun, Denizli’mizin ve ülkemizin yarını bugünden henüz fena hâlde olsun inşallah” ifadelerini kullandı. – DENİZLİ

Share: