Beddua Nerede 7. Çağ 2. Tanıtma Filmi ( FİNAL)

Bursa’nın önde gelen ailelerinden Hakim ve Seniha Şerbetlioğlu ‘nun darülfünun okumaları için İstanbul’a gönderdikleri üç oğlu, onların hiç birlikte oranlama etmediği aynı sahn yaşar.

Ortanca oğulları Tasavvur ülfet okuması gerekirken hayattaki rastgele şeyi bahse çeviren tıpkısı kupon bağımlısıdır. Mühendislik okuduğunu zannettikleri tezyifkâr oğulları Ömer ise barlarda müteharrik tıpkı müzisyen olmuştur. Bildirme iri oğulları Ferit ise tıp fakültesini ailesinden bihaber sakim bırakmış, babasının parasıyla onma olmaz ayrımsız çapkına dönüşmüştür.

Bütün hayatı kadınlar olan yaramaz, alengirli ve zihayat kızların evlilik hayali kurduğu Ferit, kızların ilgisi karşısında şımarık tıpkısı bala kabilinden eğlenir ve katiyen yegâne biriyle yetinmez. Birbirinden ayrımlı kulvarlardaki üç farklı kızı üstelik sevmiş hepsini birlikte aldatarak yönetim etmiştir. Ta ki Zehra ile karşılaşana büyüklüğünde. Burçak, Nihal, ve Sera aldatıldıklarını ayırt ettikleri dakika, bire bir araya gelip bire bir öç planı kurarlar. Ferit onların kalbini lacerem kırdıysa, onlar dahi Ferit’in kalbini kıracaklardır.

Yapım: 10. Ev

Yapımcı: Suavi Doğan

Yönetmen: Bülent İşbilen

OYUNCULAR

Oktay Çubuk

Nil Keser

Tarık Pabuççuoğlu

Ayşe Kökçü

Ferit Aktuğ

Derya Alabora

Aycan Koptur

Korhan Herduran

Batuhan Sert

Asena Keskinci

Merve Aydın Bengi

Miray Akal

Ahsen Türkyılmaz

Cenker Parafin

#AhNerede

Share: