Bodrumspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir: “Baskı bir maç bizi bekliyor”

Bodrumspor Beceri Direktörü İsmet Taşdemir, Spor Makat 1. Lig’in 9. haftasında 16 Ekim Ilişki haset Erzurumspor FK’ye mihman olacakları müsabakadan 3 puanla boşanmak istediklerini söyledi.

Veli ekibi, Erzurumspor FK müsabakasının hazırlıklarına Yalıçiftlik Tesisleri’nde beceri direktörü İsmet Taşdemir yönetiminde devam etti.

Burada basın mensuplarına konuşan Taşdemir, iyicene tıpkısı haftayı geride bıraktıklarını kaydetti.

Yeni bir güzel haftayı yaşayabilmeleri üzere Erzurumspor FK maçında mebzul oynamaları gerektiğini belirten Taşdemir, “Ara Sıra bol oyunla bile yetinemiyoruz, çünkü Rize’de bunu yaşadık. Skor almamız geçişsiz. Savaşım ruhu yüksek, mücadelesini sonuna kadar veren ayrımsız takımımız var.” dedi.

Taşdemir, oyuncuları format nail Erzurumspor FK’nin çokça mukavim bire bir deplasman rakibi olduğuna dikkat çekti.

Rakip ekibin sonuç iki karşılaşmasında mebzul sonuçlar aldığını aktaran Taşdemir, “Ağırlık benzeri karşılaşma bizi bekliyor. İnşallah oradan 3 puanla döneriz. Bizim takımımız amacıyla evvel 3 haftadan bilahare güzeşte yılki yahut bu yılki ayrımı yapmamız söz konusu değil. Bundan Sonra bizim takımımız bu. Bu yıl bize katılan oyuncularımızın 3-4 haftalık süre sonrası muhakkak performansları gelişecek, gelişiyor. Daha de gelişecek arkadaşlarımız var. Koray ve Caner var. Dejan sakatlanmasa ondan de o çıkışı bekliyorduk. Dolayısıyla tığ bire bir takımız. Takım kendisine gelişigüzel oynadığımız ahit artık dolay plana çıkıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sert: “Böyle tıpkı galibiyete ihtiyacımız vardı”

Futbolculardan Samet Sert, Bodrumspor’bile bahtiyar olduğunu dile getirdi.

Sakaryaspor galibiyetinden ufuk sevinçli olduklarını tamlayan Sert, “Böyle bire bir galibiyete ihtiyacımız vardı. İnşallah bundan ahir maçlarda da 5 golle galip geliriz. Hedefim seçkin geçen çağ daha savuşmak. İnşallah kendimi daha yukarıya çekebilirim.” diye niteleyerek konuştu.

Oyunculardan Harun Alpsoy, kestirmece 1,5 yıllık sakatlığın peşi sıra hat üst duruma geldiğini anlattı. Canlı aktör, beceri heyetin nasip vermesi durumunda Erzurum deplasmanında ihanet etmek istediğini söyledi.

Öte yandan, Dejan Drazic’in sakatlığından ufuk üç hafta sahalardan ırak kalacağı, Kenan Özer ve Öz Saygı Akbay’ın durumunun ise maç günü netleşeceği bildirildi.

Share: