Caba sülale çekilişi Bingöllü vatandaşın tehlikeli ilgisini çekti! 2+1 lüp kazananı 5 bala annesi bir eş oldu

Bingöllü Iptal Anlaklı Mert, memleketine gelerek envestisman düzenlemek istedi. İş adamı Nakız Anlaklı Mert, kentte bölük alanında proje hayata geçirdi. Kamelyalarla donatılan terası, serbest sosyal alanları, akıllı karı sistemleri ve henüz birçok heybetli özelliği barındıran projenin açılışında sürpriz işleyen Erkek, 2+1 odalı bire bir evi kurayla ücretsiz tıpkı şekilde verileceğini açıkladı.

23 BİN 700 KİŞİ BAŞVURDU

Hiçbir ecir ödemeden aile sahibi girmek isteyen vatandaşlar sabahın erken saatlerinde alana geldi. 23 bin 700 kişinin başvurduğu çekiliş töreninde konuşan Koca, “Aynı dairemiz inşallah Bingöl’üstelik gerekseme sahibi tıpkı ailemize vereceğiz. Bu arkadaşa huzurunuzda bedelsiz eş sözleşmesini ve anahtarını vereceğiz. İlk iş günü olan Pazartesi günü üstelik tapusunu vereceğiz. Bu serencam olamaz. İnşallah bundan sonrada temas 3 ayda tıpkı Türkiye’de böyle toplumsal kalın projelerimize bitmeme edeceğiz. Kanada’birlikte kazandığımız paranın yüzde 15’ini sosyal sıkıntı projelerine harcıyoruz. Burada bile inşallah yüzde 20’sini bu cins projelere harcayacağız” dedi.

“BANA MI ÇIKACAK SANKİ DERKEN BANA ÇIKTI”

Bingöl el oyunları ekibinin gösterisinin peşi sıra yapılan çekilişte bahtlı 48 yaşındaki Zehra Kader oldu. 5 yavru annesi ve ev hanımı olan Zehra Kader, habbe namına çıkmasından ekolojik ortam bahtiyar olduğunu belirterek, “Ego gidecektim, bana mı çıkma dedim baht bana bundan sonra” diyerek konuştu. İş adamı Er Kişi’e teşekkürname fail Baht ve beraberindekiler kurdele kestikten sonraları namına çıkan lüp içerisini gezdi.Share: