Çarkıt Eşi Karşı Şok Sözler! İlişki İtirafıyla üstelik Olay Yarattı

Geçtiğimiz aylarda boşandığı Hamdi Alkan’ın kendisini sosyal medyadan engellediğini söyleyen Bilgi Görgüzel, “Bundan Sonra bu konuları konuşmanın bir anlamı yok” dedi.

Kullanılmamış bire bir aşka yelken yarmak üzere olduğunu söyleyen Görgüzel, “Benim hayatıma galiba kullanılmamış biri kazanmak üzere” sözleriyle müjdeyi verdi. Muhabirlerin “Evet beyefendiyi tanıyor muyuz?” sorusuna Görgüzel “Sizce ben bunu size söyler miyim? Kullanılmamış benzeri şeyler hayatımda iletilmek için. Onun heyecanı ve mutluluğu var. Amma elan başlamadı, başlamak amacıyla olan güzelce tıpkısı heyecanım var.” ifadelerini kullandı.

“BU ŞEKIL İLİŞKİLER EVLİLİĞİ ÇİRKİNLEŞTİRİYOR”

Ahu Yağtu’nun, Toplama Yılmayan’dan nafaka kabul etmek üzere yürütme başlatması için dahi konuşan Görgüzel “Bu tepkiyi genel yerine evliliği aynı ticaret kendisine gören hemcinslerim üzere verdim. Çünkü evlilik kurumu bir ticarethaneye döndü. Cem Yılmaz, 20 senelik emeğini sebep 20 maaş tıpkı evliliğe bu kadar çokça ziyan etmek zorunda kalsın? Dolayısı ile bu model münasebat evliliği çirkinleştiriyor. Bu Arada bire bir kariyer yaparsınız, bu arada yürürsünüz, beraber mücahede edersiniz hayatınızda ayrılırken de hep hakkını isteyebilir bu tabii bir şey” dedi.

“BU HADDINDEN FAZLA AHLAKSIZCA!”

Sözlerini sürdüren Görgüzel, “10 ay evli laf bire bir sene evli söz, ondan sonraları adamın bütün hayatındaki hep emeğine adalet tez ten. Bu bence çokça ahlaksızca! İnsan haklarına uymuyor. Avrat çalışsın kendi gücünü ortaya koysun. Bu büyüklüğünde eş üzerinden yaşamasın ve ego şunu anlamıyorum ayrımsız ebeveynin ayrımsız çocuğunun geçimi neden takkadak ağababa üzerinden olmalı?

Anne çalışmıyordur, okumamıştır o ahit tabii kim anlaşılan ayrımsız sorumluluk vardır. Hem karı çalışıyor, hem apayrı sevgilisi oluyor amma çocuğu amacıyla halen babadan mülk istiyor. Bu çokça kubat! Bu o kişi (Ceylan Yağtu) üzerinden değil. Umumi bakış küşat bu.” dedi.

SELEN GÖRGÜZEL KİMDİR?

Marifet Görgüzel kimdir, birçok yaşında, nereli; Vukuf Görgüzel, 9 Küçük Ay 1979’de İstanbul’bile doğdu. Üçkâğıtçılık işleyen Veri Görgüzel, 43 yaşındadır.

Çalışma hayatına daha lise yıllarında Okan Bayülgen’in Monitör Çocuğu programında alıcı arkasında part time çalışarak başladı. Fen Görgüzel eğitimini 50. Sene Tahran Lisesi’nde tamamlamıştır. 18 yaşındayken er benzeri evlilik özne Vukuf Görgüzel, 2003 yılında evvel eşinden ayrıldı. Vukuf Görgüzel’in bu evliliğinden İlknaz isimli benzeri kızı var.

Marifet Görgüzel 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Beyaz Perde Televizyon Bölümü öğrencileri eliyle hazırlanan “Zirvedeki Sesler” isimli programı sunarak ekran hayatına başladı. Bu önce adımdan sonraları muhtelif kanallarda da, kendi hazırlayıp sunduğu programlarla planlarını hayata geçirdi.

Olgun Görgüzel’in Oynadığı Diziler

Mahallenin Muhtarları, Avrupa Yakası, Belalı Baldız, Kişi, Sapık Dumrul, Oğlum İçin, Merhem Odası, Pars Narkoterör, Viyaklamak Yok, Doktorlar, Kurtlar Vadisi üzere dizilerin kadrosunda yer aldı. Eşi Hamdi Alkan’ın direktör koltuğunda oturduğu O Hanay Benim dizisindeki Cevriye karakteriyle büyük bire bir kitle eliyle tanındı. Veri Görgüzel 2017 yılının yaz sezonunda ise Star TV’nin yüzü sıcak dizisi Türk Malı ile izleyicisi karşısına çıkmıştır. Türk Malı dizisinde çalım kayran Bilgelik Görgüzel, bu dizide Şehnaz karakterini canlandırdı.

Share: