Çarşambalılar, Reisicumhur Erdoğan’ı coşkuyla karşıladı

Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan, dolgun açım töreni ve vatandaşlara çağırmak amacıyla Samsun’a geldi. Cumhuriyet Altını Meydanı’nda gerçekleşecek tarihi miting öncesi Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Çarşamba’nın simgesi er bezi topuk başmak ve 8 köşe kasket bergüzar etti.

Bir seri şişko açılışı yapmak ve Cumhuriyet Meydanı’nda halka hitap etmek üzere Samsun’a gelen Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan’ı Çarşambalılar coşkuyla karşıladı. Çarşamba Belediye Reisi Halit Doğan, AK Öğür Çarşamba İlçe Başkanı Taner Yürekten ile alay malay miting alanına cereyan fail Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı; Çarşamba’nın geleneksel rahvan at yarışları ekibi, Çarşamba Belediyesi Halk Oyunları Topluluğu ve vatandaşlarla birlikte karşıladı. Çarşamba Belediye Reisi Halit Doğan, Reisicumhur Erdoğan’a Çarşamba’nın simgesi haya topuk ayakkabı ve 8 köşe kasketini de dürü etti.

Samsun, ‘Türkiye Yüzyılı’na Hazır

Çarşamba Şehremini Halit Doğan, “Cumhurbaşkanımız ve DÜRÜST Öğür Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, toplu açılış töreni ve tarihi miting için Samsun’a geldi. Şehrimize teşrif fail Cumhurbaşkanımızı karşılayarak kendisine Çarşambamızın simgesi 8 bucak kasketimizi ve testis topuk ayakkabımızı ödül ettik. Ahali oyunları ekibimiz, geleneksel rahvan at yarışçılarımız, balaban siktirici demeden tamam hemşehrilerimizle bu ana şehadet ettik. Tamlık Çarşambalı hemşehrilerim adına Cumhurbaşkanımıza ilçemize sağladığı yatırımlar ve katkılar üzere teşekkürlerimi sunma ediyorum. Balaban ayrımsız heyecan ve canlı hakim Samsunumuzda. Türkiye Yüzyılı başlıyor; huzurla, güvenle, kullanılmamış projelerle bütün birlikte hazırız. Milletimizden aldığımız güçle, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye Yüzyılı’nı bütün alay malay nesir ediyoruz. ‘Durmak yok, yola devam’ diyen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde; 2023, 2053 ve 2071 vizyonuyla, SELIM Öğür ailesi namına benzeri azim ve kararlılıkla yürümeye devam ediyoruz.” – SAMSUN

Share: