CHP lideri Kılıçdaroğlu’na benzerliğiyle özen calip mütekait başkomiser: Kardeşi benim büyüklüğünde benzemiyor! Kılıçdaroğlu’na benzemekten hava duyuyorum

Ankara’ya her gittiğinde gören kâh belediye çalışanlarının ve vatandaşların Kılıçdaroğlu sandığı Piroğlu bu durumdan mutlu olduğunu söylüyor. Türk Polis Güçleri Teşkilatı’nda 30 sene faal görev özne zahmetli başkomiser Piroğlu, gününün iri bölümünü oğluna ilişik oto galeride geçiriyor. Öz içmeyi haddinden fazla sevdiği kabilinden arada bir eline aldığı sazını bile çalmaktan keyif alıyor.

“KARDEŞİ BENİM KADAR BENZEMİYOR”

Kemal Kılıçdaroğlu’na benzetilmeye alıştığını belirten 72 yaşındaki Piroğlu, “Kardeşi benim kadar benzemiyor. Ben birlikte benzetiyorum. Kendimi televizyona çıkacak üzere hissediyorum. Benzemekten alım duyuyorum” dedi.

“TORUNUM BEN SANMIŞ”

Ankara’de göveri haline gittiğinde girişte kendisini gören düzenlilik görevlisinin Kılıçdaroğlu sanıp paniklediğini ve günlük hayatta çok sayıda kişinin kendisiyle fotoğraf çektirdiğini anlatan evli ve 3 çocuk, 4 torun sahibi Piroğlu, “Ego Kemal Kılıçdaroğlu değilim’ diyorum. Tekrar da fotoğraf çektirmek istiyorlar. Çorum’bile miting için Kılıçdaroğlu’nun posterlerini asmışlar. Torunum ben sanmış. ‘Dedemin resimlerini sebep astılar?’ diye niteleyerek sormuş” şeklinde konuştu.

İYİ PARTİ İL KOMUTAN YARDIMCISI ÇIKTI

Aynı zamanda İYİ Öğür Amasya İl Başkan Yardımcısı olan Piroğlu, Cumhur Reisi adaylarını Ekim ayında belirlemesini beklediği 6’lı masanın kararına çekinmek duyacaklarına değindi. 22 almanak komşusu Meram Özdemir de Piroğlu’nu rastgele gördüğünde Kemal Kılıçdaroğlu’nu hatırlattığını söyledi.Share: