CHP milletvekilleri Havza’da sivil sosyete örgütlerini musahabe etti

CHP milletvekilleri, Havza’birlikte sivil cemiyet örgütlerine ziyarette bulundu.

CHP İstanbul Milletvekilleri Emine Gülizar Emecan ve Nazır Cihangir İslam, Tokat Mebus Bayrı Durmaz, Amasya Saylav Mustafa Tuncer ve Samsun Saylav Eksiksizlik Ağabey, Bölge’üstelik esnaf odaları ve sivil topluluk örgütlerini müzakere etti.

Havza Tecim ve Uran Odasını (TSO) müzakere ederek Divan Başkanı Mustafa Başaran ve Yönetim Kurulu Komutan Vekili Yakup Akekin ile mülaki CHP heyetine Nahiye Organize Endüstri Bölgesi için vukuf verildi.

Mebus Durmaz, CHP Umumi Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Samsun programının 31 Ağustos Çarşamba haset Havza Atatürk Evi ziyaretiyle başlayacağını belirterek, “Daha sonradan Vezirköprü ilçesinde sivil sosyete örgütlerinin başkanları ve muhtarlarla buluşacak. Toprak, Cumhuriyet Altını tarihi ve Milli Uğraş üzere önemli bir saha. Sayın Umumi Başkanımız dahi bunu önemsiyor.” dedi.

Milletvekilleri, elan bilahare Kesim Madeni İşler Esnaf Odası, Mıntıka Kahveciler Esnaf Odası, Mıntıka Bakkal, Bayii ve Manavlar Esnaf Odası, Havza Muhtarları Derneği, Mıntıka Esnaf ve Sanatkar Itimat ve Kefalet Kooperatifi, Bölge Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ile domestik gazeteyi konuşma ederek, Kılıçdaroğlu’nun programına davet etti.

Share: