Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan ilgi çeken sözler: Fay kalpleri onarım edip saflarımızı güçlendireceğiz

Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan, Samsun’de “Kuruluştan Bugüne Bütün Gelişigüzel 2023’e” programında konuştu. Burada dikkat calip mesajlar veren Erdoğan, YANLIŞSIZ Fırka’ye say ve omuz vermiş isimlerle irtibatın güçlendirilmesini ve kırık kalplerin tamir edilmesini istedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan şunları söyledi:

AK Fırka ve Topluluk İttifakı bu hümayun davanın bayrağını gençlerimize devren Türkiye’nin inşasına devam edecek. beherglas sorun arkadaşımızın ulama, bindi ve hayır duasına ihtiyacımız var. Partimize mücahede ve omuz vermiş, ter dökmüş eksiksiz sorun arkadaşlarımızla irtibatımızı güçlendirmemiz gerekiyor.

“KAYBEDECEK BIRICIK BİR SEÇMENİZ YOKTUR”

Hiç kimseyi gücendirmeden, varsa kırık kalpleri tamirat ederek saflarımızı güçlendirmeye çalışacağız. Hele düzme gündemler üzerinden partimizi ve Halk İttifakı kalesinde ara açılış, tuğla feshetme oyunlarına banko düşmeyeceğiz. Her antlaşma ifade ettiğim üzere kaybedecek bir tane benzeri arkadaşımız, tek tıpkısı seçmenimiz de yoktur.

“PARTİMİZİN KAPILARI SONUNA KADAR AÇIKTIR”

Yüreğinde millet ve ülke sevdası olan dizge bizim katışıksız kardeşimizdir. Türkiye’ye yöntem aracılığıyla harıldamak parçalanmamış vatandaşlarımıza gönlümüzün kapıları da partimizin kapıları bile sonuna kadar açıktır. Bu bina altında terör ve fıldır arasına uzaklık koyan herkese, ne kadar değişik olursa olsun her fikre, hangi kökenden gelirse gelsin beherglas insanımıza meydan vardır. Türküyle, kürdüyle, lazıyla, çerkeziyle… alt bölüm namevcut. Bizi yaratan bu ayrıma müsaade etmiyor.

Share: