Demir: “Kavak, Samsun’un bildirme aceleci gelişen ilçesi”

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çipo, Kavak’ın, Samsun’un sunu hızlı gelişen ilçesi olduğunu söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çipo, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ile Rıdvan Çelikel Selen Lisesi ve Kavak Özgüven Özel Yetişek ve Iyileştirme Merkezi öğretmenleri ile benzeri araya gelerek Öğretmenler Günlerini kutladı. Yaptığı ziyaretlerde ilçede fariza yapan eğitimcilerle ayrımsız araya gelerek muhtelif hediyeler veren Büyükşehir Şehremini Çıpa, “Hakeza aynı musahabe amacıyla Kavak’ı seçmemizin nedeni eğitim bilimi alanında başarı çıtasını peş seviyeye taşımasındandır” dedi.

İlçenin gelişim uğrunda gösterdiği performansından övgüyle alay eden Başkan Mustafa Çıpa, Kavak Belediye Reisi İbrahim Sarıcaoğlu’na üstelik ilçenin kalkınması yolunda gösterdiği ceht ve verdiği mücadelesi üzere teşekkürname etti.

Kavak’ın Samsun’un gözbebeği ilçesi olduğunu vurgulayan Başbuğ Demir, “Kavak bugün hasis Samsun’un sunu bir lahzada gelişen aynı ilçesi. Kamu, özel sektör yatırımları ve Belediye hizmetleri ile imdi çağdaş benzeri site. Haddinden Fazla değil daha andıran tarihte köy görünümünde olan Kavak aldığı envestisman ve hizmetlerle andıran zamanda herkesin imrenme ettiği bildirme adamakıllı ilçemiz olacak. Organize Uran Bölgesinde 3. Etap çalışmaları dahi tamamlanıp bakir endüstri tesisleri geldiğinde çokça elan gelecek noktalarda olacak. Bizler de Büyükşehir namına Kavak Belediyemizle birlikte halkımızın refahı ve mutluluğu üzere çalışmaya devam edeceğiz. Büyükşehir Belediyesi yerine Samsun’da 1,4 milyon nüfusa bakım götürüyoruz. Birlik grup yollarını bundan sonra bitiriyoruz. İnsan odaklı hizmet anlayışımızla her daim halkımızın yanındayız” diye niteleyerek konuştu. – SAMSUN

Share: