Düğün Topluluk filminden esinlendi! Otomobilini görenler foto çektirmek istiyor

Kozan Uran Sitesinde kaporta ustası olan Mahmut Çelik, elektrikçi oğlu ile alay malay 2 sene önceki Düğün Dernek filminden esinlenerek 1989 emsal Renault Toros model otomobilini üstü yıldızlı hale getirdi. Kentin tarihi sokaklarında üstü ayan uzlaştırıcı ile gezen Mahmut Çelik, bire bir çokça kişinin fotoğraf çektirmek istediğini belirtti.

“25 BİN TL GIDER ETTİM”

Kişi araçlarını de üstü meydanda hale anlatmak isteyenlerin ilgisi ve sorularıyla karşılaştığını anlatan Polat, “Hayalim üstü vesile sahibi olmaktı. Düğün Cemiyet filminde gördükten sonraları hayalimi gerçekleştirdim. Yaklaşık 25 bin TL civarında harcama ettim. Bu vesait şu an 60 bin TL civarında. Ara Bulucu bu arkaç lütfetmek üzere iki yıl ilk başladım. Çokça kişinin dikkatini çekiyor. Yolda durduranlar oluyor. Sen mi yaptın diyorlar” dedi.

“ÇOCUĞUM GİBİ BAKIYORUM”

Şu an arabasının değerinin 100 bin TL civarında olduğunu belirten Çelik, “Çocukluğumdan beri Galatasaraylıyım. Antrparantez Adana Demirspor’u da severim. Motoru Galatasaray tutkum için soluk yaptım. Demincek altlarını güçlendirdim. Kılık çektirmek isteyen eş eloğlu uzlaştırıcı üzere soran oluyor. Başvurmak isteyen oluyor. Maaş bakımlarını yapıyorum. Aracıma çocuğum gibi bakıyorum” şeklinde konuştu.

“DİĞER SÜRÜCÜLER YAVAŞLAYIP IŞIK ÇEKİYOR”

Aracında girişik bezeme çalgı aleti dilemeyi sevdiği için Ferdi Tayfur müzikleri eşliğinde gezen Polat, “Diğer sürücüler çıktı sollamıyor, yavaşlayıp foto çekiyorlar. İlgiden çokça memnunum” dedi.Share: