Dumanlı Kaymakamı İlidi için veda programı düzenlendi

İçişleri Bakanlığı Ankara Ahbaplık Müşavirliğine atanan Bulanık Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mehmet İldi için veda programı düzenlendi.

Öğretmenevinde planlı programda konuşan İlidi, görev süresince gerekseme duyulan ve çözüm bekleyen sorunları fasletmek üzere çabalama sarf ettiğini söyledi.

Devlet görevinin en elem yanının senelerce fariza yapılan yerden terk etmek olduğunu dile getiren İlidi, “Dumanlı’ta fena hâlde dostluklar kurarak, insanımıza hizmet ettik. Enerjimizi bilcümle yararlı işler boşaltmak için harcadık. Bulanık ilçesinin insanlarının sıcaklığını geldiğim günden beri hissettim. Çokça kızıl Dumanlı halkı, sizlerden ayrılacağım üzere çok üzgünüm. Bulanık ilçesinde görev yapmaktan kontekst azametli ve gururluyum.” dedi.

Uray Başkanı Cengiz Zer dahi İlidi’nin azamet ve budun kaynaşmasının arz güzelce örneğini sergilediği dile getirerek, “Sükûnet koltuklarına izzetinefis beyan etmek ancak bölüt ulaşmakla peki. 3 yıl süresince kapısını herkese peyda tutan Sayın Kaymakamımız, insancasına tavrı ve fedakar çalışmalarıyla Dumanlı’ta heybetli hizmetler yaptı. İnanıyorum ki kaymakamımız yeni fariza durumunda de kalifiye çalışmalara imza atacaktır.” diye konuştu.

İlçe Itimat Müdürü Aytaç Tefek ise İlidi’nin ilçede adamakıllı hizmetler gerçekleştirdiğini belirterek, eskimemiş fariza yerinde sükse diledi.

Programa, alım amirleri, sivil topluluk kuruluşu temsilcileri, muhtarlar ve orgazm önderleri katıldı.

Share: