DÜRÜST Partili isimden CHP’ye kaba sözler: Milleti şerh gayretinde olanlarla tıpkı saftalar

Hak ve Kalkınma Partisi (AK Fırka) Erzurum Mebus İbrahim Aydemir, Türkiye Şişman Budun Meclisi’nde (TBMM) düzenlediği matbuat toplantısında 23 milyar dolarlık eylül ayı ihracatının kamu zamanların rekoru adına kayda geçtiğini rapor etti.

İktidarın, talih yararına projelere imza atmayı sürdürürken ‘muhalefetin bu projeleri ve kalkınma faaliyetlerini müsvedde çalışmalarına bitmeme ettiğini’ belirten Aydemir, “Kalkınmayı yatırmak ve yükselen projeleri bulunmayan etmeye ayarlı aynı beyinleri var. Amma ne derlerse desinler bu budun kendisini zirvelere haiz, doruklara haiz liderini buldu. çıktı daha üstelik vuzuh alacağız inşallah” dedi.

“ATATÜRK’ÜN KEMİKLERİNİ SIZLATAN BİR CHP VAR”

Ihtilaf partilerinin hele yerli otomobil TOGG’u ve defans sistemlerini karaladıklarını, Akdeniz’deki gaz keşfinden rahatsızlık duyduklarını ve bunu rastgele fırsatta dile getirdiklerini söyleyen Aydemir, şunları kaydetti: “Onlar ne derlerse desinler ülkemize mesafe aldırmaya bitmeme edeceğiz, terörle mücadeledeki azmimizi ortaya koyacağız. Başarıyı çokça daha istikbal noktalara taşıyacağız. Alelhusus milletin bölünmesi gayretinde olanlarla tıpkısı safta olan bire bir Cumhuriyet Altını Umum Partisi (CHP) var. Atatürk’ün kemiklerini sızlatan tıpkı CHP var. Yönetimin bunların eline geçmesi yerinde sakıncasız olun aynı hafta sonradan teröristler Kandil’den, şuradan buradan şehirlere akış edecek. Şehirlerde terörist cerrahi müdahale alıp başını gidecek. Yaptıkları izahat bunun göstergesidir. Öyleyse terörle mücadeleye destek veren hep, partisi ne olursa olsun şu CHP’nin tavrına bakmalı, şu 6’lı ittifakın yaklaşımına bakmalı.”

Share: