Ericsson’ın Vonage’ı satın alma süreci tamamlandı

Ericsson, Amerikan telekomünikasyon şirketi Vonage’ı mübayaa sürecini tamamladı. Bu mübayaa sayesinde Ericsson, Bakım Kendisine İletişim Platformu (CPaaS – Communications Düzlem eş a Service), UCaaS ve CCaaS’ı de içeren aynı bildirişim çözümleri paketi üzere ihtiyaç mahsus yaşayan yapı taşlarına erişim sağlıyor.

Ericsson, Vonage’ın CPaaS hizmetlerinden yararlanarak gelişmiş 5G ağlarının sunduğu özelliklerin kullanma, tüketim ve ifa biçimlerini yalnızca değiştirmeyi hedefliyor. Peyda Aplikasyon Programı Arayüzleri yoluyla, Vonage’ın 1 milyondan fazla yazılım geliştiricisi üstelik dahil oluşmak için, global geliştirici topluluğuna, 4G ve 5G ağ özelliklerine gösterişsiz ulaşım sağlama olanağı tanınıyor.

Ericsson, Vonage’ın UCaaS ve CCaaS çözümlerine müteveccih Ar-Ge yatırımlarını artırmayı ve bu çözümleri CSP’lere sunmayı amaçlıyor. Ericsson bulunan müşterilerinin bu çözümleri zat markaları altında piyasaya sürmelerini sağlayarak büyümeyi hızlandırmayı hedefliyor. Ericsson’un hasis ve ılımlı büyüklükteki işletmelere yönelik mevcut iletişim hizmetlerine karışma edilecek Vonage UCaaS ve CCaaS çözümleri, şirketin hem CSP’lere hem de işletmelere sağladığı hizmetlere yüce bir katkıda bulunuyor.

“Hizmetlerin kapsamını teşmil fırsatı bulacağız”

Ericsson Başkanı ve CEO’akarsu Börje Ekholm, konuyla ilgili şunları söyledi: “Vonage’ı Ericsson bünyesinde görmekten büyük heyecan duyuyoruz. Vonage’ın sunduğu iletişim çözümleri UCaaS, CCaaS ve İletişim API’ları sayesinde Ericsson’un kurumsal segmentte sunduğu hizmetlerin kapsamını elan de genişletme fırsatı bulacağız. Gelecekte apışlık özelliklerinin engelsiz ağ API’ları tarafından tüketilecek ve ödenecek olması, misilsiz inovasyon fırsatları yaratacak. Ericsson kendisine, bulunan 4G altyapısını esas kayran ilk apışlık API’ımız olan Dallı Güllü Akıbet Kullanıcı Yükseltmeyi daha geçmiş hizmete koymuştuk. Vonage ile gelişigüzel bu yıpranmamış API’ları geliştirecek ve ticarileştireceğiz. Önde gelen CSP’lerde şimdiden bu alanda şişman ilerlemeler görüyoruz ve önce 5G ağ API’larını önümüzdeki sene içerisinde kullanıma sunmayı hedefliyoruz. Vonage’ın UCaaS ve CCaaS uygulamalarıyla inovasyonu sürdürürken, işletmeler amacıyla bakir ve ümranlı çalışmalar ve hizmetler oluşturmaya devam edecek, bu sayede işletmelerin elan mebzul bildirişim, bağlantı ve katılıma müteveccih yeni dijital deneyimler oluşturmasına bindi olacağız. Ağ dünyasını dünya çapındaki yazılım geliştiricilerle buluşturarak ağın merkezde olduğu yeni aynı saf yaratıp, CSP’lere faziletli performanslı ağlara envestisman yaparak yıpranmamış sağlık fırsatları oluşturmalarına imkan tanıyacağız.”

Vonage CEO’akarsu Rory Read, ise şunları kaydetti: “İnovasyondan doğan ayrımsız şirket olan Vonage, bugün kurumsal endişe bildirişim alanında dünya lideri. Bu iş ortaklığı sebebiyle Ericsson’un 5G alanındaki liderliği, acun çapındaki varlığı ve işlek Ar-Ge yetkinliğinden bilistifade işletmelere sunduğumuz hizmetleri henüz de geliştireceğiz. UCaaS, CCaaS ve İletişim API’larına mahsus talebin dakikasında arttığı günümüzde, şirketlerimizin kurduğu bu eksperlik, kabiliyet ve inovasyon birliği, hem müşterilerimiz hem hisse senedi ortaklarımız üzere haddinden fazla ferah tıpkı bilgi. Himmet, öğrenme, doktora gitme, egzersiz etme ve eğleşme biçimlerimiz kökten değişiyor. Birlikte, dijital dönüşümün eskimemiş dalgasının cümle kalbinde konumlanacak olan Ericsson ve Vonage, işletmeler, CSP’ler ve akıbet kullanıcılara aksiyon yapma biçimlerini değiştirecek yenilikçi çalışmalar ve hizmetler sunacak. Alışılmadık deneyimler yaratarak, çalışanlar ve azrail bağlantı noktaları ortada henüz kıvrak ayrımsız bildirişim ve deneştirme oluşturacağız.”

Ericsson’a MEMLUK’den munzam nakdî ceza

 

Ericsson’un DEAŞ’a kazanç verdiği ortaya artık

 

Share: