Erzincan haberi! Eminevim ve Erzincan Eğitim Bilimi Benzeri-Sen Kuma Frekans’ta buluştu

Tasarruf finansman sektörüne 30 yılı aşkın süredir liderlik fail Eminevim, Eş Kelime Sıklığı projesi çerçevesinde Erzincan Eğitim Bilimi Benzeri-Sen ile teşrikimesai protokolü imzaladı. Tören Düzeni çerçevesinde sendika üyeleri Eminevim’in sunduğu artırım finansman hizmetinden indirimli namına intifa fırsatı bulacak.

Eminevim, Ortak Frekans projesi çerçevesinde Işyar-Sen Konfederasyonu’na kapalı Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim-Tıpkı-Sen) Erzincan Şubesi ile teşrikimesai protokolü imzaladı. Protokol çerçevesinde tasarruf finansmanından yararlanarak familya, makine veya hareket yeri sahibi kalkışmak isteyen Erzincan Eğitim Bir-Sen üyelerine tıpkı yıl süresince kodifikasyon ücretinde yüzdelik 20’ye vasıl indirim fırsatları sunuluyor.

Bankacılık Düzenleme ve Fal Kurumu (BDDK) lisansıyla Türkiye’de 85 milyona hitap eden Eminevim, Ortak Kelime Sıklığı projesi ile Türkiye’nin ayrımlı noktalarında bakım veren millî ve yerli çaptaki yüzlerce dernek, sendika, birlik, federasyon ve değişik sivil toplum kuruluşları üye ve çalışanlarının tasarruf finansmanıyla tanışmasını hedefliyor. Eminevim, bu kurumlara vabeste binlerce kişinin aile, araba ve gelişim yeri finansmanı ihtiyaçlarını öz gelirlerine makul finansman ürünleriyle karşılarken, Ortak Frekans çerçevesinde üstelik ekleme tenzilat avantajları sunacak. – ERZİNCAN

Share: