Esnaf ziyareti gerçekleştiren SELIM Partili Zehra Taşkesenlioğlu’na siper polisleri eşlik etti

Yanlışlık örgütü lideri Sedat Peker’in algı zıkkım ve borsa spekülasyonu iddialarıyla gündeme gelen DÜRÜST Parti Erzurum Saylav Zehra Taşkesenlioğlu memleketinde esnaf ziyareti yaptı.

YANINDAKİ BİRİ KADIN İKİ HIMAYE POLİSİ DİKKAT ÇEKTİ

Kamuoyunda nazik aksiseda bulan hakkındaki iddialar sonrası Erzurum’da biri kadın iki esirgeme polisi ile gezen Taşkesenlioğlu geçmiş evvel DÜRÜST Parti İl Başkanı Mehmet Güvenli Öz’ü ülfet etti. DSi vasıtasıyla Daphan Ovası’nda planlı ‘Ayçiçeği Hasat Töreni’ne katılan milletvekili abat tavırlarıyla özen çekti.

AK PARTİLİ BAŞKANLARLA ESNAF ZİYARETLERİNDE BULUNDU

Pasinler, Horasan, Oltu ve Tamam ilçelerine üstelik revan Zehra Taşkesenlioğlu, DÜRÜST Partili Şehremaneti başkanları ile gelişigüzel esnaf ziyaretlerinde bile bulundu.

DİĞER VEKİLLERDE ESIRGEME BULUNMUYOR

Erzurum milletvekilleri beyninde eski nazır olmaları dolayısıyla Recep Akdağ ve Selami Altınok’ın korumaları bulunurken, DÜRÜST Parti Milletvekili İbrahim Aydemir, MHP Milletvekili Kamil Aydın ve İYİ Tümen Mebus Naci Cinisli himayesiz ayrımsız şekilde esnaf ve umum gezilerine katılıyor.

ÜNSAL BAN’IN İDDİALARI BILE TARTIŞMA YARATMIŞTI

Boşanma aşamasında olduğu eşi Ünsal Ban’ın iddiaları, eşine evlendikten sonra verdiğini tez ettiği 2.5 milyon dolar namus borcu mülk, eşiyle birlikte aldıkları yaklaşık 4 milyon Euro değerindeki yat, eski SPK Başkanı olan ağabeyi Mehabetli Fuat Taşkesenlioğlu ile gelişigüzel adı borsa spekülasyonu iddialarında güzeşte Zehra Taşkesenlioğlu, 2015 yılından beri DOĞRU Öğür Erzurum Milletvekili namına TBMM’birlikte.Share: