Fahri gençlerle istimara toplantısı yapıldı

Bilgisizlik merkezleri 2022-2023 yılı değerlendirme, meşveret ve planlama toplantısı Gençlik ve Spor İl Müdürü Fikret Bahadır başkanlığında yapıldı.

GSB Adıyaman Yurdu Konferans Salonunda yapılan istimara toplantısına bakım müdürleri, gençlik merkezi müdürleri, bölüm müdürleri, kaza müdürleri, sınırlı müdürleri, cahillik liderleri ve fahri cahillik lideri katıldı.

Toplantıda Konuşan Toyluk ve Spor İl Müdürü Fikret Batur, gençlik merkezlerinde gençlerin rabıt ile ihtiyaçları çerçevesinde ve talepleri doğrultusunda serbest zamanlarını değerlendirmelerine koruyucu olduklarını söyledi.

Müdür Batur, “Gençlerin toplumsal ve zatî gelişmelerine katkıda çıkmak, sosyal, kültürel, sanatsal, ilmî ve sportif faaliyetlere yönlendirmek, gençlere delalet ve danışmanlık açmak, dokuncalı alışkanlıklara karşı onları bilinçlendirmek üzere herhangi bir soy hayatiyet düzenleniyor.

Deneyimsizlik bizim yeryüzü şişman gücümüz, gençlik bizim en iri inancımız ve umudumuz. O yüzden gençlerimizle birlikte çalışmak, gençlerimizle birlikte yollamak bizim felsefemiz, el haritamız. Adıyaman’da 3 cahillik merkezi, 7 gailesiz ofis ile ilimizde 38 binden fazla gence sosyal ve sportif cerrahi müdahale düzenliyoruz. Gençlerimizin vakitlerini komple komple geçirdikleri seçme tür donanıma cemaat olan, cahillik merkezlerimizde ve zinde ofislerimizde gençlerimiz ağız ağıza ücretsiz namına kurslara katılıyor ve hep imkanlardan faydalanabiliyor. Ben ilimizdeki bütün gençlerimizi ‘Bilgisizlik merkezimizde sen varsın’ sloganı ile gençlik merkezlerimize çağırma ediyorum” diye konuştu. – ADIYAMAN

Share: