Fendoğlu: “2023 tarihi tıpkısı eşik olacaktır”

Milliyetsever Hareket Partisi (MHP) Malatya Mebus ve partinin MYK üyesi Mehmet Fendoğlu, rustik mahalle ziyaretlerinde yaptığı konuşmada, “2023 tarihi aynı eşik olacaktır” dedi.

MHP Malatya Saylav ve partinin MYK üyesi Mehmet Fendoğlu, Battalgazi ilçesinin Eskimalatya bölgesindeki rustik mahalleleri mülakat ederek, iki günde 14 kırsal mahallede vatandaş ve muhtarları ile bire bir araya geldi.

MHP Malatya İl Başkanlığı ve MHP Battalgazi İlçe Başkanlığının koordinesinde Eskimalatya bölgesindeki rustik mahalle ziyaretleri çerçevesinde evvel programında 7 rustik mahalleye giden Fendoğlu, 2 günde Eskimalatya’da 14 kırsal mahalleyi konuşma ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

“Yerli ve umumi sorunların takipçisiyiz”

Kadıçayır, Çolakoğlu, Yarımcahan, Adagören, Ağılyazı, Kuluşağı ve Nazik kırsal mahalleye, beraberinde MHP İl Komutan Yardımcıları ve MHP Battalgazi İlçe Başkanı İlhan İlhan ile gelişigüzel ziyaret fail Fendoğlu, “Musahabe ettiğimiz mecmu köylerimizde ki hemşehrilerimiz ve muhtarlarımıza canı ilgiyle teşekkürname ediyorum. Köylerimizi bir tane yegâne görüşme ederek, vatandaşlarımızın ve muhtarlarımızın taleplerini dinledik, sorunlarla ilgilendiren adına istişarelerde bulunduk, Bize iletilin domestik ve genel cümle sorunların ve taleplerin takipçisi olacağız” dedi.

“2023 hedefi amacıyla son esas kadar sahadayız”

Fendoğlu, “2023 yılı Türkiye için haddinden fazla muhteşem bire bir dönemdir. Halk ittifakı yerine milli birliğimizi ve tesanüt ruhumuzu hedef alan sabotajlar bizi yolumuzdan asla çeviremeyecektir. Bilgelik Liderimiz Şevket Bahçeli’nin rapor ettiği gibi, ‘2023 yılı iri Türk-İslam asrının miladı ve misakı olacaktır.’ 2023 yılı tarihi bir eşik olacaktır. Bu doğrultuda Hakim Liderimiz Şevket Bahçeli’nin gösterdiği hedefin gerçekleşmesi amacıyla MHP adına aralıksız, köy köy, mahalle, mahalle, sokak çıkmaz, konu kapı yılmadan, yorulmadan son anne büyüklüğünde sahada çalışacağız. Zira vatan ve millet bekası bunu gerektiriyor” şeklinde konuştu.

“Anketçilerin verdiği rakamlar gerçeklik rakamlar değildir”

Fendoğlu, soruşturma firmalarının Gücük Ay 2022 döneminden itibaren yurtdışından sağlanan para kaynakları ile kamuoyunu kavisli yönlendirmeye çalıştığını belirterek, “Özellikle aynı partiyi merkeze çekmeye çalışıyorlar. Neymiş anne muhalefetmiş, salim tarafta ulusçu muhafazakar oyların buluştuğu merkezmiş kadar göstermeye çalışıyorlar. Biz anketçilerin bu oyununa düşmeyeceğiz. Anketçilerin verdiği rakamlar kök rakamlar değildir. Toplumsal iletişim araçları algıları ile milletimize yön veremezler” diyerek konuştu. – MALATYA

Share: