Gaziantep bilim… Gaziantep’te alan topu turnuvası yapılacak

Rumkale Akarsu Sporları Festivali, Gazi Nısıf Maratonu kadar balaban spor organizasyonlarına peş peşe imza atan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, yepyeni tıpkısı organizasyona elan hazırlanıyor.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nce Cahillik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Alan Topu Federasyonu (TTF) ve Uluslararası Tenis Federasyonu’nun katkılarıyla düzenlenen “Uluslararası Gaziantep Cup Tenis Turnuvası” Mehmet Parıltı Tenis Kompleksi’nde 24-30 Ilk Teşrin tarihlerinde yapılacak.

Bölgenin ve Türkiye’nin sunma iri alan topu organizasyonlarından olacak turnuvaya, Moldova, Romanya, İsviçre, İsveç, Kazakistan, İtalya, Fransa, Ukrayna, Avusturya, Polonya, Müttehit Krallık, İspanya, Avustralya, Özbekistan, Uruguay, Amerika Bir Devletleri’nin de aralarında bulunduğu 19 ülkeden 70’e yakın arzulu tenisçi katılacak.

Acun tenisinde önce 500’deki sporcular ve Türkiye’den de milli tenisçilerin katılacağı Uluslararası Gaziantep Cup Tenis Turnuvası Gaziantep’in spor hafızasına alelacayip bir deneyim yerine kaydolacak. – GAZİANTEP

Share: