Genç kızlar bu mevsim DeFacto Coool ile tarzını ortaya koyuyor

DeFacto, grafik baskıların, birbirinden değişik mahiyet tonlarının ve desenlerin hakim olduğu DeFacto Coool tasarımlarında bağ bozumu modasının genç ve havalı halini yaşatıyor.

Şirketten yapılan açıklamaya bakarak, küresel moda markası DeFacto hususi adına hazırladığı yeni tasarımlarıyla gençlerin kişi stillerini ortaya koyacakları birbirinden özel parçalar sunuyor.

DeFacto Coool’da pembenin masumluğu ile siyahın şıklığı aynı araya gelirken, çalgı dünyasının ilmek isimlerinin meydan aldığı sweatshirtler dikkati çekiyor.

DeFacto’nun tüvana kızlar üzere hazırladığı bu koleksiyonda bu sezonun kilit parçası kargo pantolonlar ve ayrıntılı kollu crop bodyler öne çıkan parçalar oluyor.

Pencere ayrıntılı triko elbiselerin ve leopar desenli eteklerin ten görünümlü ceketler ile tamamlandığı koleksiyonda mevsim trendlerine göz kırpan tasarımlar büyüklüğünde seçme dönemin parçaları olan triko kazaklar, basic eşofman altları ve gömlekler üstelik meydan alıyor.

DeFacto Coool ürünlerine www.defacto.com adresinden, DeFacto ateş parçası uygulamasından ve tam DeFacto mağazalarından ulaşılabiliyor.

Share: