Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu, Artvin’de konuştu

Cahillik ve Spor Bakanı Mehmet Aşure Ayı Kasapoğlu, “İnanıyorum kim Türkiye Yüzyılı’nda temas alandaki iddiamızı ve hedeflerimizi tekerlek tekerlek gerçekleştirirken değişik yandan üstelik yeni hedeflere gençlerimizle alay malay koşmaya devam edeceğiz.” dedi.

Artvin Çoruh Üniversitesinin 2022-2023 akademik yılı açılış törenine katılan Kasapoğlu, elan sonraları Artvin Valisi Yılmayan Doruk’u ülfet etti.

Valilik haysiyet defterini imzalayan Kasapoğlu, Ilbay Şahika, DOĞRU Öğür Mebus Erkan Teber ve gayrı ilgililerle basına merbut görüştü.

Ziyaretinin arkası sıra İnönü Caddesi’nde esnafı ülfet eden Kasapoğlu, DÜRÜST Öğür İl Başkanlığı’nda partililerle tıpkısı araya geldi.

Kasapoğlu, burada gazetecilere, SELIM Parti’nin iktidara gelişinin sene dönümünü kutlayarak “20 yıldır dünyada tek örneği kaçınan şekilde halkın teveccühüne mazhar bir hareketin temsilcileriyle bir arada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti” dile getirdi.

Birlik ve beraberlik içerisinde bu millete daha birçok yıllar hizmet etme temennisinde mevcut Kasapoğlu, “Rabb’im tek ant dağ niyetlilerin emellerine, dağ odakların hedeflerine ulaşmasına da asla okazyon vermesin.” ifadesini kullandı.

Bakan Kasapoğlu, bundan 20 yıl geçmiş sloganlarının “Andıran Işıkları Türkiye Aydınlansın.” olduğunu hatırlatarak “Andolsun o mum temas sabık dolaşma gücünü artırarak milletimize, tam insanlığa kandil olmaya devam edecek. Her alandaki atılımlarımızla yer özellikle el erki ve eş hakları tutmak için sanayiden ekonomiye, ekonomiden sağlığa, sağlıktan altyapıya, gençliğe ve spora bu insanlara hizmet alanında gecesini gündüzüne katmış ayrımsız kadro var. Sayın Cumhurbaşkanı’mızın öncülüğünde, liderliğinde onunla gelişigüzel kenetlenmiş aynı kuruluş var.” diye niteleyerek konuştu.

Artvin’deki temaslarda ilgililerle ildeki envestisman ve toyluk spor alanındaki projeleri konuştuklarını aktaran Kasapoğlu şunları kaydetti:

“20 yıllık iktidar ve bununla birlikte tam dünyaya menent olan ayrımsız teşkilatlanma var. İnanıyorum kim Cumhur İttifakı yerine 2023 Haziran’ında Artvin’de milli iradenin, demokrasinin mebzul mesajını birlikte tüm dünyaya genişlik ateş parçası şekilde haykıracağız. Bu süreçte hiçbirimize ara vermek, vazgeçmek bulunmayan. Bu zamana büyüklüğünde olmadığı kabil çıktı üstelik olmayacak. Buluşmalarımız, çalışmalarımız devam edecek, yeniden benzeri araya geleceğiz. İnanıyorum kim millete hizmet yolundaki gayretimizi, inancımızı, fedakarlığımızı bütün ön planda tutarga üretmeye, milletimizi ve ülkemizi kalkındırmaya ve tüm dünyaya doğruluk penceresinden bakarak bitmeme ettireceğiz. Sayın Cumhurbaşkanı’mızın Rusya- Ukrayna sürecindeki misyonunu bildirme yakın proses adına hepimiz gördük, kül acun gördü. Hak açısından birleştiren, buluşturan tıpkı lider ağır olarak da Türkiye için tekmil hızıyla devam edecek. İnanıyorum kim Türkiye Yüzyılı’nda gelişigüzel alandaki iddiamızı ve hedeflerimizi teker teker gerçekleştirirken farklı yandan dahi kullanılmamış hedeflere gençlerimizle alay malay koşmaya bitmeme edeceğiz.”

Kasapoğlu, öğür ziyaretinin peşi sıra Artvin Cahillik Merkezi’nde ayrımsız araya geldiği antrenör ve sporcuların taleplerini dinledi.

Bakan Kasapoğlu antrparantez Artvin Gençlik Merkezince darülfünun kampüsünde düzenlenen konsere katıldı.

Share: