Gölbaşı Belediyesi’nde Edis rüzgarı

– Gölbaşı Belediyesi’nde Edis rüzgarı

ANKARA – Gölbaşı Belediyesi, 30 Ağustos Galebe Bayramını adlı şarkıcı Edis ile kutladı.

Gölbaşı Belediyesi, 30 Ağustos Zaferinin 100. yılını, Atatürk Kıran Parkı’nda verdiği Edis konseri ile Başkentlilerle beraber kutladı. Galeyan kırcı güzeşte konsere Gölbaşı Kaymakamı Erol Rüstemoğlu, MHP Umumi Başbuğ Yardımcısı, Ankara Mebus Mevlüt Karakaya, MHP Genel Başbuğ Başdanışmanı Eyüp Şans, Sevgili Ocakları Ankara İl Başkanı Abdullah Yüksel, MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Başkumandan Uğurlu, Meclis üyeleri, STK temsilcileri, matbuat mensupları ve vatandaşlar katıldı.

“Hümayun Zaferin 100.yılında sizinle bire bir arada olmaktan alım ve itibar duyuyorum”

EDİS konserinde mütekellim Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Balkır, “Kutlu Zaferin 100.yılında sizinle ayrımsız arada olmaktan hava ve değer duyuyorum. Celil Önder Gazi Mustafa Eksiksizlik Atatürk önderliğinde mecmu olumsuzluk ve yokluklara rağmen atalarımız, vermiş olduğu varlık savaşını yedi düvele karşı kazanmış ve Anadolu’nun kapıları ezel ebet Türk yurdu olarak kapanmıştır. beherglas karışını kanlarımızla suladığımız vatanımızı, şehit ve gazilerimizin muazzez mirasını henüz yaşanabilir bir yurt fayrap etmek üzere çalışıp çabalayacağız. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği üzere, ‘Muhtaç olduğumuz iktidar damarlarımızdaki necip kanda mevcuttur’. 30 Ağustos Galibiyet Bayramımız hümayun ve bahtiyar olsun” dedi.

MHP Genel Komutan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, “Ağustos kocaoğlan Türk’ün Galibiyet ayı. Canan gençler Sakarya Meydan Muharebesi’nin yapıldığı yer derakap yanı başımızda. 30 Ağustos, geriye gidişin döndürülüp daha bilahare Nazik Taarruzla düşmanın sökülüp atıldığı Başkumandanlık Meydan Muharebesi’nin taçlandığı tarihtir. Bozkurtların komutanı Mustafa Kemal Atatürk ve zırh arkadaşlarına saygılarımı sunuyorum, haddinden fazla teşekkürname ediyorum” dedi.

Konser sahnesinde MHP Umumi Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Gölbaşı Belediye Reisi Ramazan Balkır ve eşi Yeşim Balkır yüzü sıcak artist Edis’e çiçek arz etti.

Mutlu Zaferin 100. yılını ateşin bir şekilde kutlayan vatandaşlar, hem yaptığı hizmetler hem bile Yengi Bayramı’nı Edis ile kutladıkları için Belediye Başkanı Ramazan Parıltı’e teşekkür etti.Share: