Gözlerindeki detayı ayırt edenler foto çektiriyor! Annesi ayrımlı olsun diye niteleyerek yakarış etmiş

Kahramanmaraş’ta tezgahtarlık yapan Mehmet Iz, iki gözündeki 3 farklı renkle özen çekiyor. Anadan Doğma sol gözü kahverengi ve semavi, iyi gözü ise yeşil kendisine dünyaya mevrut Im, görenlerin rabıt odağı oldu.

ANNESİ DUA ETMİŞ

Annesinin “oğlum olursa farklı olsun” diyerek yakariş ettiğini belirten Eser, “Annemin önceki evvel 4 kızı olduğu amacıyla eş evladının üstelik olmasını beklemiş. Annem duasında, ‘Evlatlarımdan oğlum olursa kızlardan değişik olsun’ diyerek dua etmiş” dedi.

VAN KEDİSİNE BENZETİYORLAR

İlgi çekmekten kıvançlı olduğunu belirten Mehmet Nişane, “Gözlerim mülevven, abimin üstelik saçı beyaz zehir ergin. Sol gözüm kahverengi ve gökçe, esen gözüm ise yeşil. Van kedisi olduğumu söyleyen haddinden fazla oluyor. Kızlar ve çocukların dahi dikkatini çekiyor. Özellikle beş hocam genişlik civar sıraya oturturdu beni gördüğünde bahtiyar olduğunu söylerdi” dedi.

GÖRME KAYBI ARTINCA MALULEN EMEKLİ OLDU

2007 yılından sonradan rüyet rahatsızlığında oluştuğunu üstelik anlatım eden Kitap, “Rüyet kaybım, yüzdelik 36’dan yüzdelik 70’lere çıkınca malulen zahmetli oldum. Ayn tabakası incelmesi varmış ve aktarım olması geçişsiz deniliyor ama kişi ihtiyacımı karşılıyorum. Çokça şükür bu şekilde yaşıyorum” diye konuştu.

Share: