Gümüşhane haberi | Gümüşhane’de 2 bala babasının öldürüldüğü silahlı saldırının görüntüleri ortaya bundan sonra

Gümüşhane’bile 2 çocuk babasının öldürüldüğü silahlı saldırının görüntüleri ortaya daha çok

GÜMÜŞHANE – Gümüşhane’nin Şiran ilçesinde arabada oturduğu sırada maktul 2 çocuk babası Erkan Çalıştırıcı’a müteveccih silahlı saldırının görüntüleri ortaya bundan sonra.

Olay 8 Ekim’da Şiran ilçesi Yeşilbük beldesinde meydana geldi. Alınan bilgiye bakarak, Erkan Belletici (35), kuzeni E.B. ile gelişigüzel Yeşilbük Belediyesi önündeki açık vesile içerisinde otururken daha önceden aralarında yağılık olduğu tez edilen Ahmet B. yanlarına geldi. Ahmet B. hiçbir madde söylemeden silahını çıkartıp Erkan Koç’a biberli etti. Erkan Antrenör başından vurulurken, cebe seslerini duyan mekân sakinlerinin ihbarı konusunda görüngü hesabına 112 müstacel sağlık ve cingöz ekipleri atıf edildi. Kanlar içerisinde artan 2 çocuk babası Erkan Koç, ambulansla kaldırıldığı Şiran Şevket Hastanesinde yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı.

Hiçbir madde söylemeden vurup kaçmış

Öte yandan, silahlı saldırının düzenlilik müşteri görüntüleri ortaya bundan sonra. Görüntülerde Erkan Belletici’un kuzeni E.B. ile alay malay Yeşilbük Belediyesi önünde kâin meydanda açar içerisinde oturduğu, Ahmet B.’nin ise yanlarına gelerek tek şey söylemeden şoför koltuğunda oturan Erkan Antrenör’a zehir ederek fenomen yerinden uzaklaştığı, zırh sesleri üzerine kasaba sakinlerinin birlikte görüngü yerine geldiği görülüyor. Konu ile ilişkin oğlu Erkan Antrenör’un 2020 yılında Ahmet B.’ye bire bir sülale yaptığını bu nedenle aralarında takanak verecek davası olduğunu fakat henüz sonradan Ahmet B.’nin borcu ödediğini ve barıştıklarını rapor fail baba Mürsel Çalıştırıcı,Ahmet B.’nin oğlunu sebep öldürdüğünü bilmediğini söyledi.

Silahlı saldırıda hayatını kaybeden Erkan Belletici geçen salı haset Şiran Yeşilbük Beldesi’nde bulunan Yeşilbük mezarlığına gözyaşları içinde defnedilirken, fenomen yerinden kaçan ve silahını bilinmeyen saldırının gerçekleştiği çağ açıkgöz ekiplerine teslim olan Ahmet B. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Share: