Hasköy’de meslek yolu yenileniyor

Nazilli Belediyesi ekipleri, Hasköy Mahallesi’nde okul yolu namına kullanılan ancak deforme reşit sakat ve kullanılamaz durumdaki yolu tamamıyla yenilemek amacıyla say başlattı.

Özellikle vatandaşların yavaş namına kullandığı noktalarda eksiklerin giderilmesi için çalışmalarına devam fail Nazilli Belediyesi, Hasköy Mahallesi’nde okul yolu adına geçer bölgede değişiklikler işlemleri için harekete geçti. Çarkıt ve kullanılamaz durumdaki yolu kazıyan ve stabilizesini gerçekleştiren ekipler, parke taşı mefruşat faaliyetlerine başladı.

Çalışmalar süresince ekiplere bindi veren Muhtar Hüseyin Danacı, “Yolumuz hem düğün salonumuzun hem dahi okulumuzun güzergahında kayran alıyor. Deli Dolu kendisine mergup ve gittikçe çöküşlerin yaşandığı tıpkı kesim. Yolumuzun yenilenmesi için Nazilli Belediyemize talepte bulunduk. Başkanımız çabucak ekipleri gönderdi. Faaliyetlerimiz başladı. Şahsım ve mahallem adına başta Uray Başkanımız Kürşat Açık Deniz Özcan atılmak üzere cemi Nazilli Belediyesi ekiplerine teşekkürname ediyorum” diye niteleyerek konuştu.

Yol yenileme faaliyetlerinin kaza genelinde bitmeme edeceğini belirten Başbuğ Özcan, Hasköy’deki çalışmaların gelişmemiş sürede tamamlanacağını dile getirdi. – AYDIN

Share: