Havza Belediye Başkanı Özdemir’den kırsal mahalle ziyareti

Nahiye Şehremini Sebahattin Özdemir, kırsal Bekdiğin Mahallesi’ni mülakat etti.

Özdemir, Deneyimsizlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen çalışmalar kapsamında yapılan bireşimli çim sahada incelemelerde bulundu.

Çocuklarla kardeş kardeş fail Özdemir, henüz sonra onlarla futbol oynadı.

Bekdiğin Muhtar Şuayip Tevazulu ile bir araya gelen Özdemir, halka hizmet etmeyi amaçladıklarını dile getirerek, “Mahallemizde gençlerimiz, bütünüyle kundaklamak istediklerinde arazide oyalamak zorunda kalıyorlardı. Yapılan bu saha ile gençlerimiz ve çocuklarımız hem elan bozulmamış ve emin ortamda bütünüyle oynayacak hem de ayrımsız nebze birlikte olsa günümüzün hastalığı olan telefon ve televizyon kabil teknoloji araçlardan uzaklaşmış olacaklar.” dedi.

Yapılan bütün yatırımların yarınlar üzere olduğuna belen fail Özdemir, şunları kaydetti:

“Mahallelerimize yaptığımız sentetik çim sahaların beraberinde önümüzdeki süreçte yapılmasını planladığımız ve gücük sürede hayata geçecek olan nısıf olimpik yüzme havuzu kadar birçok hizmet ile ilçemizi geleceğe hazırlıyoruz. Yemeden Içmeden kaymakamlık merkezimiz değil, rustik mahallelerimizde sahn standartlarını yükseltecek çalışmalarımıza bitmeme ediyoruz. Kırsal mahallelerimize sentetik çim sahaların kazandırılmasında emeği güzeşte Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu, milletvekillerimiz, gençlik ve spor diyar ve kaza müdürlüklerimiz ile emeği sabık herkese teşekkür ederim.”

Share: