Iftihar Tatlıtuğ yıllar bilahare alay malay görkem aldığı Beren Saat’e övme yağdırdı: Onunla gitmek haddinden fazla konforluydu

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer çifti önceki akşam Etiler’deki aynı mekan çıkışı görüntülendi. Matbuat mensuplarıyla kardeş kardeş fail Tatlıtuğ, hem yıllar bilahare tıpkı projede vadi aldığı Beren Saat için hem üstelik oğlu Kurt Efe karşı konuştu.

“BEREN’LE ÇALIŞMAK ÇOKÇA KONFORLU”

Mekan çıkışı konuşan Iftihar Tatlıtuğ, Beren Saat ile Amerika’birlikte gerçekleştirdiği film çekimleri hatırlatılınca, “Çokça fena hâlde geçti. Eksiksiz benzeri film çektik. Beren ile çalışmak haddinden fazla konforluydu. Antlaşma su kabil akıp geçti. Ev dışında çalışmanın saha kayran dezavantajları olsa de genel anlamda harikaydı” dedi.

“BU KONULAR BENİ AŞAR”

Ayrıksı Özpirinçci’yle alıcı karşısına geçeceği kanıt edilen Tatlıtuğ, “O işlere ego hiç karışmıyorum. Şu anda ayrımsız paradigma projesi var, onunla ilgileniyoruz. Beni aşan konular olduğu amacıyla yorum ayırmak istemem” dedi. “Kral Kaybederse” dizisinde görkem almamasıyla ilişkin da izah fail Tatlıtuğ, “Teknik olarak anca lüzum etti” şeklinde konuştu.

“OĞLUM SARIŞIN VE RENKLİ GÖZLÜ”

Tatlıtuğ, “Oğlunuz size benziyor belli” şeklindeki aynı soruya ise, “Olur benziyor. Sarışın ve mülevven gözlü. Tanrı İsteyen herkese şans etsin” şeklinde karşılık verdi. Ağababa olduktan sonra hayatının değiştiğini belirten alengirli oyuncu, “Kanı yapısından tut, sabahleyin kalkışlarım de eksantrik tıpkı şekilde oluyor” ifadelerini kullandı.

Share: