Kars bili: Kars 36 Spor Palandöken maçı hazırlıklarını sürdürüyor

Kars 36 Spor Erzurum Palandöken Şehremaneti Spor karşılaşması hazırlıklarını sürdürüyor.

Bölgesel Acemi Loda (BAL) Ligi 3’üncü grupta mücadele eden yeşil beyazlı kol, hafta sonu öz yer ve seyircisi uğrunda Palandöken Uray Spor’u ağırlayacak. Yeşil beyazlı kadro, Palandöken karşılaşması hazırlıklarını Kafkas Üniversitesi Prof. Dr. Abamüslüm Yürek Stadyumunda sürdürüyor. Beceri Direktör Yusuf Sacit Çelik nezaretinde hazırlıklarını sürdüren Kars 36 Spor, zat sahasında kazanmanın hesaplarını yapıyor.

Teknik Direktör Yusuf Sacit Polat, Palandöken maçı hazırlıklarını sürdürdüklerini belirtti.

Polat, “Öz sahamızda elde etmek istiyoruz. Hazırlıklarımızı bu doğrultuda sürdürüyoruz. Taraftarlarımıza ve kentimize cebin sorumluluğumuz var. Bu sorumluluğun bilincinde meydan de kazanacağımıza inanıyor. Tahakküm tıpkısı karşılaşma olacak Palandöken’inde buna ihtiyacı var. Bizim birlikte mutlak suretle kazanmamız gereken tıpkısı karşılaşma, kişi kayran ve izleyici avantajımızı kullanarak bu karşılaşmadan galip ayrılacağız” dedi.

Ardahan karşılaşmasında ferah oynadıklarına özen çeken Polat, “Ardahan karşısında çok gani oynadık. Galip ayrılabilirdik olmadı. Ancak Palandöken karşısında galip ayrılacağız. Bu karşılaşmayı kazanarak hem yolumuza bitmeme edeceğiz, hem bile taraftarlarımıza yengi sevinci yaşatacağız. Ego buradan bilcümle Karslılara sesleniyorum. Alışveriş haset bizi yalnız bırakmayın, tribünde yerinizi alarak bize bindi olun” diyerek konuştu.

Öte yandan yapılan antrenmanda sporcuların uzun dişli ve istekli olmaları özen çekerken, Çelik, yazık fail sporcuları antrenmanı keserek uyardı. – KARS

Share: