Kazık İtirafıyla Görüngü Yarattı!

Dobra ve degaje sözlü tavırlarıyla tanıdık Dilara Kırmıt, “İlişkilerim haddinden fazla sıkıntılı geçiyor ben aşka aşırtı tıpkısı kadınım” dedi.

Kırmıt’ın aldatılma açıklaması bile sersemlik yarattı.

“HAYATIMDAN ÇIKARDIM”

Dilara Kırmıt, bire bir koca yoluyla 1000 den çok aldatıldığıma eminim vurgusunu yaparken “Ama dava bende değildi özgüven eksikliği ve poligam olması tercihiydi belki da psikolojik bir travması vardı bilemezdim. Ego haddinden fazla sabırlıyım sabrımın yettiği yere büyüklüğünde direndim sabır ederken sevgimin bile bittiğini anladığım ant hayatımdan çıkardım saygı duymadığınız bire bir insana sevgi besleyemezsiniz” dedi.

Sözlerini sürdüren Kırmıt, “Bana benim kadınlığıma ürkmek duymayan tıpkı adamı ben hayatımda katiyen istemem” dedi. Hususi hayatı ve aşk dünyasıyla ilişik ilk defa bu büyüklüğünde kemiksiz ve zahir konuşan iyicene benzer, aradığı aşkı bile özetledi” ifadelerini kullandı.

DİLARA KIRMIT KİMDİR?

Dilara Kırmıt, manken, analog ve moda yazarıdır. Dilara Kırmıt, 1996 yılında Bursa’bile dünyaya gözlerini açmıştır. Aslen Sivaslıdır.

2018 yılında moda kanalı olan Fashion TV eliyle düzenlenen “Yılın Yeryüzü İyi Moda Bloggerı” bergüzar töreninde ödüle layık görüldü. Yazdığı yazılar hem ancak dışında hem üstelik dar içre yayınlanmaktadır.

İlk fon deneyimini Bursa’dahi saha kayran Ahmet Vefik Gösterişli Tiyatrosu’nda “Simge Goncagül” isimli oyunda başrol oynamıştır. 2020 yılında düzenlenen Kızıl Doruk Ihsan Töreni’nde “Yılın En İyi Mankeni” seçildi.

Share: