Kırıkkale 3. bap haberleri: Kırıkkale’de 25 adrese eş anlı ameliyat: 9’u mahkûm aranan 11 can yakalandı

Kırıkkale’de polis ekipleri vasıtasıyla 25 adrese senkronik gerçekleştirilen operasyonda, haklarında 36 sene ile 2 sene beyninde değişen kesinleşmiş cezaevi cezası mevcut ve çeşitli suçlardan aranan 11 güç yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, Kırıkkale İl Güvenlik Müdürlüğü Düzenlilik Bölüm Müdürlüğü Aranan Şahıslar Çağ Amirliği ekiplerince haklarında mukannen hapishane cezası mevcut ve değişik suçlardan aranan şahısların yakalanması için mülk genelinde 26 kol, 86 personel ile 25 ayrı adrese eş zamanlı operasyonlar gerçekleştirildi. Operasyonlarda hırsızlık, dolandırıcılık, bilerek ve görgüsüz cerh üzere değişik suçlardan haklarında 36 yıl ile 2 yıl beyninde değişen kesinleşmiş hapishane cezası bulunan 9 mahkûm ile muhtelif suçlardan aranan 2 can yakalandı.

Hırsızlık ve ayyarlık suçundan 36 sene 1 kamer mukannen kodes cezası ile aranan R.A., süssüz cerh ve arakçılık suçundan 24 yıl 2 ay kesinleşmiş delik cezası bulunan G.Ç., 12 ayrı arakçılık suçundan 23 yıl 2 kamer mukannen delik cezası olan T.A., bile bile cerh suçundan için 12 yıl kesinlermiş cezaevi cezası ve 29 ayrı cürüm kaydı kâin firari S.K. ile muhtelif suçlardan aranan O.A., H.G., B.Ç., T.P. ve H.G.D., emniyetteki işlemlerin peşi sıra cezaevine teyit edildi. Düşünülerek yaralama ve hakaret suçlarından haklarında yakalama kararı mevcut E.A. ile U.S., alınan ifadelerinin ardından azade bırakıldı. – KIRIKKALE

Share: