Kırıkkale Valisi Tekbıyıkoğlu, Atmaca ilçesini mülakat etti

Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, Delice ilçesi ile gâh köylerde incelemelerde bulundu.

Tekbıyıkoğlu, ilçe merkezinde Mehmet Erdem’e ilişik üzüm bağını gezerek, müstahsil ile dostça etti.

Daha sonradan ilçede yapımı tamamlanan TOKİ konutları ile spor tesislerinde incelemelerde bulunan Tekbıyıkoğlu, Şehremini Turgut Özdem ve yetkililerden hikmet aldı.

Tekbıyıkoğlu, peşi sıra inşası devam eden Sapan Uran Sitesini ve Deneyimsizlik Merkezini gezerek, Martir Polis Güçleri Hakan Yorulmaz Sohbet Evi’nde vatandaşlarla tıpkısı araya geldi.

Baraklı, Arbişli ve Çongar köylerindeki vatandaşlarla de mülaki Tekbıyıkoğlu, elan sonra beton kez ve ayrıksı devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Tekbıyıkoğlu, ziyaretleri sırasında yaptığı açıklamada, köylere yapılan beton yolların biraz sene içerisinde bozulmayacağını belirterek, 40-50 yıl kalacak karye yolları yaptıklarını söyledi.

Kırıkkale’nin köylerinde bitmeme fail beton öğün çalışmalarının bölgede ve ayrıksı illerde dahi emsal gösterildiğini nâkil Tekbıyıkoğlu, “Vatandaşlarımız daha çok çokça daha konforlu yollarda yolculuk edecek. Vatandaşlarımızın arasında olmaktan son merhale mutluyum. Ululuk olarak yaptığımız ve yapacağımız hizmetler şimdiden hoş olsun.” dedi.

Vali Tekbıyıkoğlu’na, Balışeyh Kaymakamı Sançar Batuhan Kurdu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Haluk Karahan, İl Güllabi Komutanı Miralay Barış Cücen, Atmaca Ziraat Odası Başkanı Yokluk Gökdere ve diğer yetkililer haremlik etti.

Share: