KIRKLARELİ – AK Fırka Umumi Başbuğ Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu Kırklareli’nde konuştu

AK Fırka Genel Komutan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, 2023 seçimlerine haddinden fazla kıpırdak şekilde hazırlandıklarını söyledi.

Sarıeroğlu, Deneyimsizlik ve Spor Bakanı Mehmet Aşure Ayı Kasapoğlu ile Umum Eğitim Merkezi’nde Sivil Sosyete Kuruluşları temsilcileriyle ayrımsız araya geldi.

Sarıeroğlu, burada yaptığı konuşmada, “2023’e Akla Yatkın Şehir Buluşmaları Programı”nda 60 ili geride bıraktıklarını, toplantıların haddinden fazla artağan geçtiğini belirtti. Partisinin Topluluk İttifakı ile için tehlikesiz adımlarla ilerlediğini tabir fail Sarıeroğlu, Türkiye’nin geleceği ile ilişkin işlek hayalleri ve hedefleri olduğunu aktardı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde mutlu yürüyüşe milletin desteği ile bitmeme ettiklerini anlatan Sarıeroğlu, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin 84 milyon vatandaşının geleceğe umutla bakmalarını sağlayacak, ihtiyaçları ve beklentilerini karşılayacak düzenlemeleri ika üstüne çalıştıklarını dile getirdi.

“2023 seçimlerine haddinden fazla hareketli şekilde hazırlanıyoruz”

Türkiye’nin dünyanın yaşıt gösterdiği, yakından izleme ettiği mutluluk konumuna geldiğini vurgulayan Sarıeroğlu, şöyle bitmeme etti:

“Hem sahada hem masada hem diplomaside kıvrak bire bir Türkiye var. Sayın Cumhurbaşkanı’mız yoluyla Türkiye Yüzyılı vizyonunu açıklandı. Hem bugünle ilişik çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz hem da Türkiye’nin, ülkemizin geleceğine ilişik üstelik ruhlu hedefler belirliyoruz. İnşallah vatandaşlarımızın desteği ile tehlikesiz adımlarla DOĞRU Fırka olarak, Halk İttifakı adına yolumuza bitmeme ediyoruz. 2023 seçimlerine çok ruhlu şekilde hazırlanıyoruz. İnşallah milletimizin güveni, milletimizin desteği ile teşkilatlarımızın kararlı çalışmalarıyla alay malay majör sonuçlar, kalburüstü sonuçlar, bugüne büyüklüğünde girdiğimiz tüm seçimlerde olduğu kadar alacağımıza özden inanıyoruz.”

Sarıeroğlu, 20 yıldır vatandaşların desteğini almış tüvana benzeri sav ve politik akıntı olduklarını söyledi. “Liderimizle gelişigüzel her alanda sanayiden tarıma, eğitimden sağlığa, emek hayatından ulaşıma 81 ilimize 84 milyon vatandaşımıza dokunacak çokça aktif çalışmalar yaptık.” diyen Sarıeroğlu, bunun birlikte badireler atlattıklarını, politik yerine heybetli süreçleri geride bıraktıklarını vurguladı.

“20 yılda 100 yıllık işi gerçekleştirdik”

Sarıeroğlu, “Seçkin biri bizler üzere bir sınavdı amma Allah’a hamdolsun 20 yılda 100 almanak işi gerçekleştirdik. Şehirlerimizi dönüştürdük, vatandaşlarımıza dokunduk. Içtimai devletin herkes marifetiyle hissedilir ağıl gelmesini sağladık. Bu anlamda bu çalışmaları ateş parçası şekilde devam ettireceğiz.” diye konuştu.

Türkiye Iktisat Modeli hakkında vukuf veren Sarıeroğlu, şunları kaydetti:

“İnşallah üretimi, yatırımı, istihdamı, ihracatı önceleyen ve bunlarla birlikte Türkiye’nin kazançlı anlamda yaşayan tıpkı atılım yapmasını sağlayacak adi çok kocaman ayaklardan oluşuyor. Etkilerini görüyoruz. Bu izlence yardımıyla, Türkiye Ekonomi Modeli sayesinde Türkiye’miz 8 dönemdir, 8 çeyrektir akıcı kendisine büyümesine devam ediyor. Tarihimizin yeryüzü efdal istihdam oranlarına ulaştık, 31 milyon istihdam rakamı. 250 milyar dolara vasıl ve aşan 22 aydır maaş rekorlar facia benzeri ihracat potansiyeline nail durumdayız. İnşallah Türkiye Sayın Cumhurbaşkanı’mız liderliğinde bu hararetli sonuçlarla için tehlikesiz adımlarla bitmeme edecek. DOĞRU Öğür hareketi vatandaşıyla, gönül gönüle siyasa işleyen ayrımsız debi olmuştur. Biz gönül seferberliğimizi sürdürmeye bitmeme edeceğiz.”

Programda SELIM Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz ile YANLIŞSIZ Öğür Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler meşveret yaptı.

Share: