Küşat öncesi Kıvrılma otomobili ve TOGG birlikte: Cemaziyelevvel, zaman, gelecek tıpkısı arada

Markalaşma ve üretim anlamında muhteşem adımların atıldığı Türkiye’nin kavrayış projesi TOGG’un dizi film üretiminin gerçekleştirileceği Gemlik Kampüsü, Cumhur Reisi Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla bugün açılacak. İlk paradigma istihsal aracın banttan inmesiyle, Türkiye’nin 60 almanak araba rüyası töz olacak.

“GEÇMIŞ, BUGÜN, ATI”

Açılışa saatler kala TOGG’un Twitter adresinden manalı bir paylaşım yapıldı. Bükülme otomobili ile TOGG’un yanında fotoğrafının paylaşıldığı tweet’te, “Geri, zaman, gelecek… Bükülme mühendislerine nazikâne. Yeni Grup şimdi Gemlik” ifadeleri saha aldı. Paylaşımda, Bükülme otomobili ile Togg’un SUV ve sedan araçlarının beraberinde fotoğrafına saha verildi.

6 AYRI RENKTE PİYASAYA SUNULACAK

Öte yandan mazi Togg’dan yapılan açıklamaya bakarak araçların 6 ayrı renkte sunulacağı açıklandı. Togg, Türkiye’nin büyüleyici güzelliklerinden esin alarak tasarlanan otomobilin aut renklerine “Küçük Asya”, “Gemlik”, “Oltu”, “Kula”, “Kapadokya” ve “Pamukkale” isimlerini verdi.

Togg, kampüsünün de saha aldığı Gemlik’in zeytin ağaçlarının gölgesindeki mavi sularını, Küçük Asya topraklarındaki cana alışkanlık ve tutkuyu yansıtan kırmızıyı, Oltu taşının ayn azrail siyahlığını, bembeyaz dokusunu, akva yapısını, Kula’nın tabii yapısı, kayaçları ve vadileriyle yerkürenin milyonlarca yıllık geçmişini bugüne haiz boz ihtişamını, Kapadokya’nın yabansı güzellikteki doğa harikası peri bacalarının toprak ve kum bejini, Pamukkale travertenlerinin göz kamaştıran beyazlığını, C-SUV’un aut renklerinde buluşturdu.

İşte TOGG’un renkleri:

Share: