Marmaris Kaymakamı Aksoy cesamet hastanesinde otama gören depremzedeler ile görüştü

Dalan üssü Kahramanmaraş olan depremlerinden etkilenen illerden, Muğla’nın Marmaris ilçesine mevrut ve hastanede mütenevvi rahatsızlıklardan ekolojik ortam otama gören depremzedeleri Marmaris Kaymakamı Ertuğ Heybet Aksoy müzakere etti.

Marmaris Kaymakamı Ertuğ Cesamet Aksoy, bugüne kadar 649 depremzedenin ayakta, 12 depremzedenin bile yatarak tedavi görüp 6’sının taburcu olduğu Marmaris Şevket Hastanesi’ni konuşma etti. Musahabe öncesi Şifahane Başhekimi Operatör Hekim Beyin Cerrahisi uzmanı Niyazi Taşkıran’dan bilgi kayran Kaymakam Aksoy konuşma ettiği bala hastalara oyuncaklar, makro hastalara bile zatî hijyen seti hediye getirdi.

İlçe Sağlık Müdürü Dr. İmran İnce, Marmaris Kaymakamlığı Toplumsal Teavün Vakfı Müdürü Tekâmül Koçlar Çağlar ve sayrılarevi idari kadrosunun eşlik ettiği ziyaretlerde Ilçebay Aksoy hastalara geçmiş olsun dileklerini sundu.

Ilçebay Aksoy hastalar ve sökel yakınları ile tekerlek tekerlek ahbapça ederek “Devletimiz, milletimiz çok kıpırdak, bugünler geçecek çok gelişmemiş sürede ayağa kalkacağız sizlerin sağlığı durumunda olsun. Ölenlerimize Cenabıhak yağmur eylesin” dedi.

Depremzedelere maneviyat veren kaymakamın ziyaretinden mutlu kalan depremzede hastalar ve yakınları birlikte tekerlek tekerlek teşekkürlerini sunarak teşekkürname etti. – MUĞLA

Share: