MHP Gaziantep Milletvekili Taşdoğan, üç aylık tatili ziyaretlerle değerlendirdi

MHP Gaziantep Mebus Mehabetli Muhittin Taşdoğan, TBMM’nin üç maaş tatili sahada ziyaretlerde bulunarak geçirdi.

Taşdoğan’ın ofisinden yapılan açıklamaya bakarak, TBMM’nin tatile girmesinin peşi sıra Hac vazifesini tamamlayıp Gaziantep’e gelen Taşdoğan, elan sonradan Ankara’ya giderek MHP Genel Başkanı Ihtişam Bahçeli’yi ziyaret etti.

Taşdoğan, bu ziyaretin ardından Bahçeli’den aldığı talimatlar doğrultusunda intihap bölgesinde vadi çalışmaları gerçekleştirdi.

İlçeleri dolaşan Taşdoğan, ilçe başkanları ve öğür teşkilatlarının beraberinde kaymakamlık, kaza müdürlüğü, muhtelif kurumları ve esnafı mülakat etti.

Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ilkin almak üzere birliğe kapalı birçok esnaf odasının taleplerini dinleyen Taşdoğan, hemşehrilerinin düğünlerine ve cenazelerine de katıldı.

Ziyaret ettikleri yerlerde Halk İttifakının çalışmalarını anlatan Taşdoğan, esnafın ve vatandaşların sorunlarının çözüme kavuşması amacıyla iz odaları, şehremaneti başkanları ve bakanlıklarla iletişime geçti.

Taşdoğan, Gaziantep Nurdağı yolunun yapılacağı ve ana atılacağının müjdesini de verdi.

Taşdoğan, Bahçeli’nin talimatıyla planlı “Yavaş Yavaş 2023 İlçe İlçe Ilam ve Tavzih Bitlis” programı kapsamında yekpare ilçeleri gezerek Topluluk İttifakını anlattı. Taşdoğan, aynı zamanda MHP vasıtasıyla 2023’e Doğru “AdayBelli KararNet” teması ile Sivas, Bursa, Kayseri ve Erzurum’da planlı mitinglere birlikte katıldı.

Share: