MHP’li Öztürk: “2023 seçimlerinde bu vatanın ulusalcı evlatları kazanacak”

MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, “2023 seçimlerinde Garplı ülkeler ve ona sığınan gelişim birlikçileri değil, bu vatanın ekmeğini, suyunu helal bellemiş milliyetsever evlatları kazanacak.” dedi.

Öztürk, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında, Türkiye’nin güçlendiğini, seçme alanda anbean henüz üstelik ön plana çıktığını belirtti.

Cumhur İttifakı’nın anne hedefinin “Lider mutluluk Türkiye” olduğunu aktaran Öztürk, bu hedefe yayılmak üzere mücadelelerini sürdürdüklerini vurguladı.

Kavim İttifakı’nın ise iddiasız açıklamalarda bulunduğunu, yüklü anketlerle ruh bilimsel kazanım sağlamaya çalıştığını belirten Öztürk, “Politika cambazları, daha açıkladığınız yara, paralı anketlerle üstelik referanduma gitme sayısı olan 360 milletvekili sayısına ulaşamıyorsunuz.” ifadesini kullandı.

MHP’nin, Türkiye’nin anne sigortası olmaya bitmeme edeceğini dile getiren Öztürk, “2023 seçimlerinde MHP’nin bugünden elan aktif ayrımsız şekilde TBMM’birlikte sahne edilmesi nazik ehemmiyet en etmektedir. MHP’nin TBMM’bile cıvıl cıvıl olması buyurmak içeride ve dışarıda Türkiye’ye karşı yerleştirme arayışında olanların de hüsrana uğraması emreylemek olacaktır. 2023 seçimlerinde Garplı ülkeler ve ona sığınan Türkiye süresince rastgele alandaki ve herhangi bir tür hisse senedi birlikçileri değil, bu vatanın ekmeğini, suyunu helal bellemiş ulusçu evlatları kazanacaktır.” değerlendirmesinde bulundu.

Öztürk, Kırıkkale’birlikte yapılan yatırımlara değinerek, şehirde gerekseme duyulan hizmetlere ait dahi vukuf verdi.

Kırıkkale’nin yatırımcılara kebir fırsatlar sunduğunu kaydeden Öztürk, “Ulaştırma ve Enfrastrüktür Bakanlığı ile TCDD Umumi Müdürlüğünün planladığı ve yürüttüğü çalışmalarda ’25 geri hizmet merkez’ konusunda Kırıkkale’mizin pekâlâ kapsam içine alınması gerektiğine inanıyoruz.” diye konuştu.

Share: