MKE Ankaragücü’nün kullanılmamış transferi Miğfer Sakatatçı alıntı sürecini değerlendirdi

MKE Ankaragücü’nün geçtiğimiz günlerde süpriz tıpkısı şekilde açıkladığı kullanılmamış transferi Miğfer Sakatatçı, nakil sürecini değerlendirdi.

MKE Ankaragücü, bonservisi elinde bulunan tecrübeli orta yer oyuncusu Miğfer Ciğerci ile 2 almanak inikat imzalamıştı. Matbuat mensuplarına para aktarımı sürecini değerlendiren Tolga, duygularını paylaştı.

“Ankaragücü çok balaban benzeri camia, taraftarları haddinden fazla şişman”

Miğfer Sakatatçı, görüşmelerin biraz uzadığını amma olumlu sonuçlandığı için çok mutlu olduğunu belirterek, “Ankaragücü ile önceden bire bir ziyaret yapmıştık. Futbolda kimi vakit böyle konular uzayabiliyor. Bizde birlikte hakeza aynı ebat oldu. Sonrasında Ömer hocamız ve başkanımız ile bire bir görüşmemiz oldu. Görüşmelerimiz aşağı çok bol geçti. Hedeflerimizi konuştuk. Hedeflerimiz bire bir doğrultuda olduğu ve takımada yardım çıkarmak istediğim üzere Ankaragücü’nü yeğleme ettim. Tabii kim bura çok balaban benzeri zümre, taraftarları çok iri. Burada aşağılık ibnelik etmek istiyorum. Hem Süper Lig’den hem de yurt dışından tekâlif oldu. Amma sarıklı tıpkısı topçu için haddinden fazla eke. Ömer hocayı ilkin tanıyorum amma tek gelişigüzel işlemek felek olmamıştı. Hocayla tıpkı ülfet gerçekleştirdik ve çokça fazlalık geçti. Kendisi benim için çok altın tıpkısı sarıklı ve çokça bereketli ayrımsız adam. Burası çokça iri tıpkı pakt ve zümre olduğu için buraya geldim” ifadelerini kullandı.

“Kendimi fiziki adına çokça bereketli hissediyorum”

Kendini fiziki kendisine haddinden fazla bereketli hissettiğini benzeri zaman ilk geçmiş maçına geçmek istediğini aktaran Ciğerci, “İlk hedefim ilişki günü oynanacak Beşiktaş maçı ile ilk maçıma çıkmak amma hocamla bu konuyu konuşmam gerekiyor. Kendimi fiziki kendisine haddinden fazla gür hissediyorum. Ama beş altı takım antremanına ihtiyacım olduğunu düşünüyorum. Genel yerine haddinden fazla acele alışan tıpkısı futbolcuyum böyle durumlara. Fazla sorumluluk yaşayacağımı düşünmüyorum” dedi. – ANKARA

Share: