Motorola Telsiz Modelleri ve Özellikleri

Motorola Telsiz, piyasadaki en popüler telsiz markalarından biridir. Şirket, farklı ihtiyaçlara uygun çeşitli modeller ve özellikler sunar.

Aşağıda, Motorola telsiz modellerinden bazılarını inceleyeceğiz.

Model DP4801, 50 kanal kapasitesine sahiptir ve yalnızca 3 libre hafiftir. UHF ve VHF her türlü frekansa uyumlu olduğu için her alanda kısıtlama olmaksızın kullanılabilir.

Çok yönlülük söz konusu olduğunda, VX261 modeli, hem UHF hem de VHF frekansları olmak üzere 119’dan fazla kanala, 1250 seçilebilir kanala ve ayrıca çeşitli dil seçeneklerine (Fransızca/İspanyolca/Rusça) sahip olduğu için endüstri profesyonelleri arasında büyük beğeni topluyor.

Bu modelin bir başka kullanışlı özelliği de, tarama işlevinin, tek bir düğmeye basarak iletim için temiz bir kanal bulmak üzere otomatik olarak tüm frekansları gözden geçirmesidir.

Motorola telsiz, insanların uzun mesafelerde iletişim kurmasını sağlayan taşınabilir bir radyo alıcı-vericisidir. 400-470 MHz frekanslarında çalışır.

Motorola Dp4801, 2,5 mil menzile sahip ve yüksek güçle 12 akre veya 24 mil kareye kadar kapsayabilen iki yönlü bir telsizdir.

Motorola Vx261, işyerindeki endüstriyel uygulamalar için kullanımı kolay ve güvenilir bir iş makinesidir.

Motorola 1928 yılında kurulmuş bir şirkettir. Kurulduğu günden bu yana telsiz sektöründe başarılı olmuştur. Motorola’nın telsizi, aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli özellik ve özelliklerle birlikte gelir ve doğru modeli seçerek ihtiyaçlarınızı karşılamanız daha kolay olacaktır.

-Motorola’nın telsizleri AM/FM frekanslarıyla gelir ve bu, insanların telsizlerinden sevdikleri müzikleri ve haberleri dinlemelerine olanak tanır. Motorola telsiz Türkiye Distribütörü Vizyon ve Dijital telsiz şirketleridir.

Motorola Modelleri

-Modeller ayrıca ne için ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak farklı kanallarla gelir. Bazıları 20’ye kadar kanal saklayabilirken diğerleri 400’e kadar kanal saklayabilir.

-Motorola telsizinizin ses kontrol tuşlarını sol tarafta istiyorsanız, birçok kullanıcının tercih ettiği bu özelliği sağlayan “solak” modeli bulunmaktadır.

Motorola telsizleri müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiştir. Farklı özelliklere ve fiyatlara sahip farklı modelleri mevcuttur. Bu telsizler daha çok amatör telsiz meraklıları veya çift yönlü haberleşme sistemine ihtiyaç duyan firmalar tarafından kullanılmaktadır.

Motorola’nın en popüler telsizlerinden biri, hareket halindeki insanlar için tasarlanmış ve sürekli değişen kablosuz ortamdan etkilenmeyeceği için kurumsal, ev ve hücresel ağlarda kullanılabilen Moto X’tir.

El telsizleri, kamu güvenlik telsizleri, taşınabilir telsizler ve deniz telsizleri gibi ürün yelpazesine sahip Motorola Radio, geniş bir ürün portföyüne sahip bir şirkettir. Model yelpazesi, her gereksinime ve değişen bütçeye hitap eder.

Share: