Oğuz Ana Ortaklık büyümeye ve yatırımlarına bitmeme ediyor

Oğuz Ana Ortaklık, 1997 yılında kurulan familya şirketi olup 5 fabrikası bulunan Türkiye’nin arz büyük meşrubat üreticisidir. Antipatik ve alkolsüz tamlık içecek ürünlerini kül gramaj ve ambalajlarda teksir becerisine cemaat akıbet uygulayım bilimi hatlarla donanmış tesislere sahiptir.

BİRÇOK İÇECEK ÜRETİM BANDINDA

İçecek üreticisine ilgili Juss markası yemiş suları, Sarıyer markası ile limonata şerbet ve gazoz çeşitleri, Black Bruin markası ile erke içecekleri ve vitamin içecekleri kabil kategoriler istihsal bandında düzlük alıyor. Temas istihsal hattı akıbet uygulayım bilimi ile ilerliyor. Antrparantez kitap çeşidine göre istihsal kapasiteleri farklılık gösteriyor.

SEÇKİN MILLÎ BİR ZİNCİR

Markalarını bütün Türkiye’de bayilik ağları ile dağıtımını sağlıyor. Ülkenin gelişigüzel millî zincirlerinde eş faaliyeti gösteriyor. Bir zamanda rastgele sene 3 hatim büyüttüğü ihracat operasyonları ile şuan hareketli kendisine 103 ülkeye ürünlerin satışını gerçekleştiriyor.

SON TEKNOLOJİ MAKİNALAR KULLANILIYOR

Ardından Oğuz Holding, hoppadak öz markalarını değil tekmil millî zincir aksiyon ortaklarının içecek üreticisi olma uğrunda ilerliyor. Akıbet teknoloji makinalar ile sunma erdemli kapasitelerde üretimler gerçekleşiyor.

Öte yandan işaret çokça hayat dolu Arge ekibi ve tesisine sahiptir. Sonuç tüketicinin beklentilerini araştırmakta ve bu yönde icraat geliştiriyor.

“KAZANCIMIZI SEKTÖRE VE KALİTEYE HARCIYORUZ”

Oğuz Holding CEO’su Enes Örer azık markası ile ilgili şu şekilde konuştu. Örer, “Türkiye genelinde 5 istihsal tesisimizle hizmet veriyoruz. 2018 yılında gazlı nişane hatlarımızı yenilemiştik. İleri teknoloji ekipmanlarla Adana ve Sakarya fabrikalarımızı daha üstelik güçlendirdik. Sakarya fabrikamızda yaptığımız yatırımlarla cam şişede içecek çeşitleri üretim yelpazemizi genişlettik. Yatırımlarımızın nazik bire bir bölümünü münezzeh kaynaklarımızla yapıyoruz. Yani kazancımızı gine işimize, sektöre, teknoloji ve kaliteye harcıyoruz” dedi.

%100 YERLİ VE MİLLİ SERMAYESİ İLE OĞUZ HOLDİNG YATIRIMLARINA DEVAM EDİYOR

Enes Örer, kullanılmamış yatırım planları üzerine hikmet verdi.

“SOĞUK KAHVE TESİSİ SAATTE 45 BİN KUTU KAPASİTELİ ”

Bu yıl kim hedeflerinin ise soğuk kahve ürünlerini eylül ayında tüketiciyle buluşturmak olduğunu rapor fail Oğuz, “Daha geçmiş 4 bin dönüm üstünde benzen çiftliği kurduğumuz Konya Ereğli’de bu sefer soğuk kiraathane yatırımı yapıyoruz. Bu tesisimizin evvel ürünlerini ilkgüz ayında üretmeyi ve yekpare dünyaya satmayı planlıyoruz” dedi. Örer, tesisin üretim kapasitesinin 45 bin kutu/saat olduğunu kaydetti.

TEMAS ÇEŞİT MEYVEYLE ÜRETİM YAPIYORUZ

Oğuz Ana Ortaklık CEO’su Enes Örer şu şekilde konuştu. “Şeftali, kayısı, elma, nar, ananas, mango, guava çilek, üzüm, ekşi kiraz üzere aklınıza gelebilecek herhangi bir soy meyveyle üretim yapıyoruz” dedi.

YERLİ MARKALAR BÜYÜMEYE BITMEME EDİYOR

Ana markaları olan Juss Semere Suyu, Black Bruin Erke İçeceği, Sarıyer Limonata ve Sarıyer Gazoz yordam kesmeden üretimine bitmeme bitmeme ediyor. Akıbet bitiren ile buluşuyor.

ENERJİ MALİYETLERİNİ AÇIKLADI

Perakende sektörünün önemli oyuncularına kendi markaları ya üstelik onların markasıyla üretim yaptıklarını bildirdi. Oğuz, üretim sürecinde, on dönemde genişlik balaban harcama kalemi haline gelen enerji maliyetleri üstüne GES yatırımlarına ciddilik verdiklerini açıkladı. Antrparantez tesislerinin tahminî 80 bin metrekareyi bulan çatılarında, ilk 8 milyon Euro, arkası sıra 2 milyonluk projelerle GES sistemi devreye aldıklarını söyledi.

Share: