Polise kapıyı açmayan çoban taharri noktasından hakeza kaçtı

Polise kapıyı açmayan çoban arama noktasından hakeza kaçtı

DENİZLİ – Denizli’birlikte aplikasyon noktasına yaklaştığı tam durdurulan güdücü, polisin kapıyı ısrarla açmaya çalışmasına rağmen gaza basarak kaçtı.

Olay, Pamukkale ilçesine tutkun Atalar Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye bakarak; geceleyin saatlerinde aplikasyon eden ekipler, araçları kontrol ettiği tam 03 BB 788 plakalı otomobili şüphe konusunda durdurdu. Uygulama noktasına 20 metre kala duran otomobilin sürücüsü, ayrımsız süre beklemeye geçti. Yanına giden trafik polisi, sürücüden kapıları açmasını istedi. Tek şekilde reaksiyon vermeyen sürücünün otomobilinin kapılarını açmaya çalışan polis güçleri, ne yapsa bile liyakatli olamadı.

Otomobil sürücüsü sonrasında gaza basarak uğrunda dubayla posta bir tane şeride düşse da kaçmayı başardı. Aracın peşine düşen ekipler gelişigüzel ize rastlayamazken, kaçan sürücünün yakalanması için iş başlatıldı. Uygulama noktasından sürücünün kapıyı açmadığı ve gaze basarak uzaklaştığı anlar, tıpkı yöne durum halinde olan bambaşka bire bir aracın kamerasına yansıdı.

Share: