Reisicumhur Erdoğan, Balkan turunu tamamlayarak yurda döndü

Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan Bosna Hersek, Sırbistan ve Hırvatistan’ı kapsayan 3 günce Balkan turunu tamamlayarak İstanbul’a geldi.

Zagreb Franjo Tudjman Uluslararası Havalimanı’ndan debi eden Cumhur Reisi Erdoğan ve beraberindekileri haiz özel tayyare “CEVELAN”, saat 23.15’te Atatürk Havalimanı’na indi.

Cumhur Reisi Yardımcısı Fuat Oktay, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, DÜRÜST Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve özge ilgililer yoluyla karşılanan Erdoğan, konuta bırakmak için havalimanından ayrıldı.

Cumhur Reisi Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ekin ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Milli Defans Bakanı Hulusi Akar, Uran ve Uygulayım Bilimi Bakanı Mustafa Varank, Tarım ve Orman Bakanı Birim Kirişci, Ticaret Bakanı Mehmet Muş, Ulaştırma ve Enfrastrüktür Bakanı Adil Karaismailoğlu, SELIM Öğür Genel Başkanvekili Numan Vareste, DÜRÜST Parti Genel Komutan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, SELIM Tümen Umumi Başbuğ Yardımcısı Efkan Alabalık, DÜRÜST Öğür Umumi Merkez Karı Kolları Başkanı Ayşe Keşir, Din İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehabetli Erbaş, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Ağırbaşlılık, Savunma Sanayii Başkanı İsmail Çipo ve Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Erol Özvar da yurda döndü.

Share: