Ruh dağıtım ekibine off road eğitimi

Faaliyet tevzi ekibine off road eğitimi

TEKİRDAĞ – Trakya Hareketlilik Tevzi A.Ş. (TREDAŞ), Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’da zindelik enerjisini kaliteli ve kıvrak sunabilmek için geliştirdiği yöntemlerden biri olan off road sürüş eğitimleri gerçekleştiriliyor.

TREDAŞ, Trakya Bölgesi’nde üç ilde, 20 bin kilometrekare alanda, yaklaşık 2 milyon kullanıcıya hareketlilik dağıtım hizmetini, nitelikli şekilde, okunabilen namına nail olmak üzere en eskimemiş teknolojileri kullanıyor. Faaliyetlerini sürdürürken hisse senedi sağlığı ve güvenliği konusunda bile büyük aynı inceden inceye debi fail ruh tevzi kurumu, çalışanlarına hisse senedi güvenliği konusunda daim eğitimler veriyor ve düz denetimlerini balaban tıpkısı dikkatle hayata geçiriyor. Bu çerçevede gelişigüzel yıl olduğu gibi bu yıl de personel eğitimlerine duruluk vermeden bitmeme fail TREDAŞ, off road sürüş eğitimleri ile çalışanlarının sürüş yetkinliklerini henüz de artırmayı hedefliyor.

Cıvıltı tevzi ekipleri engebeli alanları rahatlıkla geçecek

Trakya Bölgesi’nin gelişigüzel adına okunabilen ve çabuk hayatiyet hizmeti sunabilmek için trafiğe belirgin karayollarının beraberinde doğanın yumruk koşullarına üstelik adapte yerine aynı hızda süregelecek bir eriştirme tekniği benimseniyor. Bu doğrultuda off road sürüş eğitimleri gerçekleştiren ekipler, dağlık bölgelerin engebeli ve öfke oluşum fail yollarında yerey araçları ile eğitimler düzenliyor. Bu eğitimler, elektrik hizmetinin henüz hareketli namına aktarmasına yardımcı olurken, off road sürüş teknikleri ile nitelikli hizmet politikası bile güçleniyor.

66 çalışana eğitim

TREDAŞ’ın bu dönme gerçekleşen eğitim bilimi uygulamasına toplamda 66 çalışan katıldı. Eğitimlere katılanların yüzde 40’ı aksaklık onarım birimi kendisine “Off Road-Savunmalı ve İleri Sürüş Teknikleri” dersi, 26’sı ise “Emniyetli Sürüş Teknikleri” dersi aldı. Off road sürüş eğitimleriyle umum koşullara neva sağlamanın önemini, güvenli tıpkı şekilde gelişim süreçlerine entegre fail gelgel, Trakya Bölgesi’nde hizmet verdiği müşterilerine en etken şekilde yayılmak amacıyla çalışmalarına muttasıl devam ediyor.

Zor yer şartlarını önceleri algılama bilinci

Off road sürüş eğitimlerinin bilinen genişlik şişman amacı sürücülere tehlikesiz ve savunmalı sürüş tekniklerini öğretmek olmanın beraberinde, trafikteki tehlikeleri ve zor yerey şartlarını önceden algılama bilincinin oluşmasını sağlıyor. TREDAŞ, yetişek sürecinin amaçlarına akla yatkın adına sürücülerini önceleri oluşabilecek kaza senaryolarına hazırlarken, tırmanma, mil zeminde feyiz, saplanan ara bulucu kurtarma ve biricik teker uygulamaları kadar mütenevvi parkurlarda deneyim kazandırılıyor. Parkurların sunu elverişli yönü ise oluşabilecek riskleri fark etmek ve bu risklere bir zamanlar engelleme edebilme yetkinliğini uygulanabilir eylemek üzere eğitimler düzenleniyor.

Share: